• TrakKulüp Youtube'da Yayınlanan Son Videolar:
    ➤ Saman Yüklemenin Kolay Yolu: Ahtapot Kepçe. İzlemek için tıklayınız.
    ➤ Toprak Burgusu İle Toprağı Delmek Çok Kolay. İzlemek için tıklayınız.

CHİP TUNİNG

Herkese iyi akşamlar dilerim.Ben trakya bölgesinde yazılım hizmeti vermekteyim.Sizlerle bu hafta yaptığım ve kullanıcı yorumlarını bi nebze çekebildiğim bi videomuzu paylaşmak istedim.Yazılım yaptırmak isteyen kişiler benimle irtibata geçebilirler.Herkese iyi haftasonları diliyorum.

Common rail enjektörler de ecu olmak zorunda bu ecu sayesinde ekstra sensörler ve parçalar oluyor bizde bu ecu üzerinden güç artışı sağlıyoruz ve sadece yakıt açılmıyor aksine yakıt tasarrufu sağlanabiliyor

yolda sürat hiç önemli olmazmı 2 ay öncesi 140 km gittim 150 tl yaktı devir hep 2500 bana göre çok iyi demekki 1500-2000 devirde gitseymişim daha az yakcakmış 4065 deutz
tabi ki farkeder o kadar uzun yolda o bölgede bayimiz yok ama yardımcı olmaya çalışabilirim.

NEW HOLLAND T5 115 Electro Command Traktöre en düşük Beygir ve Tork uygulamanızda Kaç beygir güç ve tork geliyor.

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt