Çiftçiye vergi iadesi

Tarımsal desteklerden kesilen son 5 yıllık vergiler için başvuru yapan çiftçilere vergi iadesi ödenecekti bugün bir arkadaşımın hesabına yatmış forumdaki arkadaşlardan vergi iadesi alan var mı
Acaba hangi sıraya göre yatıyor

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Tarımsal desteklerden kesilen son 5 yıllık vergiler için başvuru yapan çiftçilere vergi iadesi ödenecekti bugün bir arkadaşımın hesabına yatmış forumdaki arkadaşlardan vergi iadesi alan var mı
Soy isim sırasına göre yatırılıyor. Soy ismi A ile başlayanlar ilk önce alacak olanlar,alfabetik sıraya göre devam edecek dendi.

Müracaat sırasına göre bağlı bulunduğunuz vergi dairesinin dilekçe kabul sırasına göre işleme alınıp aktarım yapılıyor

Soy isim sırasına göre yatırılıyor. Soy ismi A ile başlayanlar ilk önce alacak olanlar,alfabetik sıraya göre devam edecek dendi.
Bunlar yatırana kadar ben,gidip soyadımı A ile başlatırım,onda sıkıntı yokta,
Düşündüm,
Bakarsın,son harften başlatırlar,
Bu kez verecekleri parayı,mahkemelerde soyad değişimine harcamayalım.😬

Daha dün baktım yatmamış hesaba. Çevremde de yatan duymadım.
Eyer burada söylenen gibi soyisim sıralaması yapacaklarsa ben en sona kalırım😊