ÇİNLİ YTO HERG YAPIYOR KAP KARADA TOPRAĞI VAR

Ynt: ÇİNLİ YTO HERG YAPIYOR KAP KARADA TOPRAĞI VAR

1. lady gaga poker face deyip duruyor kadına yazıktır günahtır :D
2.lemken opal 110 valla hiç yakıştıramadım yto ' nun arkasında ne işi var ??? :( :(
3.toprak çok güzel videoda motor göremiom ben pulluk kendi kendine gidiyor :D :D :D :D

Tucano340&Arion520 link=topic=51561.msg523055#msg523055 date=1327798898' Alıntı:
1. lady gaga poker face deyip duruyor kadına yazıktır günahtır :D
2.lemken opal 110 valla hiç yakıştıramadım yto ' nun arkasında ne işi var ??? :( :(
3.toprak çok güzel videoda motor göremiom ben pulluk kendi kendine gidiyor :D :D :D :D
haklısın zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

gokhanozkan link=topic=51561.msg523090#msg523090 date=1327824725' Alıntı:
110 cm dir.
Allahım bu traktörlere Türkiyeye ithal izni verdirme.Çiftçilerimizin başına bela olmasın.
artrak ithal ediyor da alan yok satan ne yapsın bayı bile yok doğru düzgün, kimse çin malı satmak istemez ki

Amanın bu motor çankırıda üretiliyormuş :O

Superline serisi TraktÖrler Çankırı ili Çerkeş İlçesinde 67000 Metrekare arazi üzerinde Kurulmuş % 100 yerli sermaye ye sahip ARGRUP şirketler Topluluğu tarafından Üretilmektedir. Bölgenin en önemli otomotiv yatırımı olan Üretim Tesislerinde Üretim ve Montaj Aktivasyonu sağlanmaktadır.

Üretilen ürünler 4 kademeli test ve gövenlik uygularlarından geçmektedir. Tüm ürünlerde 3000 saat / 2 YIL sınırsız garanti ve yedek parça imkanı sağlanmakta olup ürünlerin % 70 İ YERLİ % 30 U yabancı teknoloji ve ekipmanlar üretilerek sağlanmaktadır.

Tedarikçi listesi ve satın almalar İstanbul merkez tarafından sağlanan Fabrikamızda Üretim 5 iş günü (haftalık ) ve Tek mesai olarak yıllık 3500 adet üretim kapasitesine sahiptir.

uretim-2.jpg

uretim-1.jpg

uretim-3.jpg

şasi si fıat'ın 110-90 gibi motorlarda kullandıgı sasiymiş...
ve tv de smasung galiba ;D
arka izleme kamerası bilem var gavurda :)

ve nette bu fotoyu buldum :) aynı fıat 8090 ;D

Arkadaşlar www.artrak.com.tr sitesinde tüm YTO ürünlerin 2012 yılı itibari ile Konya Tarım Fuarında sergilenerek Türkiye de satışının başlayacağı haberleri var , ayrıca ürünler 240 beygire kadarmış , Türkiye de montajı Çankırı Çerkeş te yapılıyormuş ancak direk ithal ürünler de olacakmış