Doktorluktan Hayvancılığa :) Ezberleri Bozmak(Güzel Kısa Bir Hikaye :)

Ynt: Doktorluktan Hayvancılığa :) Ezberleri Bozmak(Güzel Kısa Bir Hikaye :)

bantun111 link=topic=86089.msg1029883#msg1029883 date=1445889851' Alıntı:
yok yaw ne kızması :) Dayıcım Dehliz İçin dedim ben :) beni Dehlizden fazla düşünen yok forumda onu diyorum en çok o yorumluyor :D beni düşünen en çok o var :D herhlde kitab çıkacağınaa gore

İşte bunlar hep seni sevdiğimizden ;) ;)

DeHLiZ link=topic=86089.msg1029879#msg1029879 date=1445889751' Alıntı:
Bantun adam seni kandırmış :D Tıp fakültesi 6 yıl ya :) 2008 de girse zaten en iyi ihtimalle 2014 mezun olur, 2009 da girse en iyi ihtimalle 2015 ' te.

Dehlizciğim tıp fakultesini bitirmiş sin galiba :)
Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji Bölümü 6 yıllık haklısın

bantun111 link=topic=86089.msg1029883#msg1029883 date=1445889851' Alıntı:
yok yaw ne kızması :) Dayıcım Dehliz İçin dedim ben :) beni Dehlizden fazla düşünen yok forumda onu diyorum en çok o yorumluyor :D beni düşünen en çok o var :D herhlde kitab çıkacağınaa gore

Evet ama bu sefer Dehliz ' in kafasını iyice karıştırmışsın. Bak ne yazmış bir mesajının sonunda ' Anam benim devreler yandı :D' diyor... ;D

bantun111 link=topic=86089.msg1029899#msg1029899 date=1445890735' Alıntı:

İşte bu mesajın sonunda...:)

'Ya Rıdvan, şimdi yine baktım bende mi bir hata var diye yine anlamadım :D Adam 2008 ' de kazanmış bak o kısmı anladım, gitmek istememiş, ama çalışmaya devam etmiş, şimdi gitmek istemediği halde okumuş mu tamam onu da anladık diyelim. Eee bu adam niye tekrar sınava girip neden tekrar aynı yeri kazanmış? Ulan yeminle şu anda CIA ya da NSA ' yin süper bilgisayarlarına bu bilgileri girsek çöker bilgisayarlar, bak o kadar net söylüyorum :D 2014 ' te okulu bitirse, bu adam hangi ara evlenmiş? Neyse o özel hayatı bizi ilgilendirmiyor, ben hala birini bulup da evlenemediğim için kıskanmış da olabilirim :D Anam benim devreler yandı :D'

ENES4422 link=topic=86089.msg1029901#msg1029901 date=1445890948' Alıntı:
İşte bu mesajın sonunda...:)

'Ya Rıdvan, şimdi yine baktım bende mi bir hata var diye yine anlamadım :D Adam 2008 ' de kazanmış bak o kısmı anladım, gitmek istememiş, ama çalışmaya devam etmiş, şimdi gitmek istemediği halde okumuş mu tamam onu da anladık diyelim. Eee bu adam niye tekrar sınava girip neden tekrar aynı yeri kazanmış? Ulan yeminle şu anda CIA ya da NSA ' yin süper bilgisayarlarına bu bilgileri girsek çöker bilgisayarlar, bak o kadar net söylüyorum :D 2014 ' te okulu bitirse, bu adam hangi ara evlenmiş? Neyse o özel hayatı bizi ilgilendirmiyor, ben hala birini bulup da evlenemediğim için kıskanmış da olabilirim :D Anam benim devreler yandı :D'

:D kız kaçırdı abi konuyu değiştiremiyorum da kız kaçırdı üniversite biterken son dönemlerde düğün olmadı daha evi bitecek düğün yapcak işte

bantun111 link=topic=86089.msg1029903#msg1029903 date=1445891158' Alıntı:
:D kız kaçırdı abi konuyu değiştiremiyorum da kız kaçırdı üniversite biterken son dönemlerde düğün olmadı daha evi bitecek düğün yapcak işte

Kız işi nereden çıktı şimdi? O da mı doktorluğu bırakıp inek almış...?!! :)

ENES4422 link=topic=86089.msg1029909#msg1029909 date=1445891766' Alıntı:
Kız işi nereden çıktı şimdi? O da mı doktorluğu bırakıp inek almış...?!! :)

hayır doktorun eşi.. :)
abi bende bilmiyorum yabancı yani bize uzak kalıyor buralı olsa söylerimde yarım yarımbilgi vermiş oluyorum size ayııp oluyor ozamanda

bantun111 link=topic=86089.msg1029911#msg1029911 date=1445891924' Alıntı:
hayır doktorun eşi.. :)
abi bende bilmiyorum yabancı yani bize uzak kalıyor buralı olsa söylerimde yarım yarımbilgi vermiş oluyorum size ayııp oluyor ozamanda

Doktorun eşi mi..? Doktorun eşini mi kaçırdı? :eek:
:eek:

Hani üniversitede okurken değil miydi?

ENES4422 link=topic=86089.msg1029913#msg1029913 date=1445892210' Alıntı:
Doktorun eşi mi..? Doktorun eşini mi kaçırdı? :eek:
:eek:

Hani üniversitede okurken değil miydi?
abi valalhi tam bilmiyorum üniversite okurken son yıllarına dogru kızı kaçırmış gelmiş eve :) bu yani düğün olmamış düğün yapacak seneye

Sen çok yaşa emi Bantun :D Anlayamadığım bazı şeyler var;
*Bu adam özelde burslu mu okudu yoksa burssuz mu okudu?
*Hocalarla ilişkisi nasıldı ki 4 senede tıp bitirdi?
*Burslu kazansa dahi senelik en az 40-50 bin lirayı sadece okula gömdü?
*4 senede en az 200 bin yapar ki madem hayvancılık yapacaksın ne diye okursun be adam?
*Bu sakın kendini doktor zanneden bir dayı olmasın...

Ahhh DeHLiZ abi ahhh. Bekar geldik bekar gideceğiz. Foruma çöpçatanlıkda mı bulaştırsak :p

doganbey1 link=topic=86089.msg1030269#msg1030269 date=1446033188' Alıntı:
*4 senede en az 200 bin yapar ki madem hayvancılık yapacaksın ne diye okursun be adam?

Ahhh DeHLiZ abi ahhh. Bekar geldik bekar gideceğiz. Foruma çöpçatanlıkda mı bulaştırsak :p

Sevgili dogan bey :)

detaylı bilmiyorum ki anlattığını yazdım detaylı bilssem yazarım :)

doganbey1 link=topic=86089.msg1030269#msg1030269 date=1446033188' Alıntı:

Yerli ırklarda randıman sorunu var Doğancan, bir de kaprisli, yedirdiğin boşa gidiyor, ben yabancı ırklara yöneleyim diyorum, yediğini inkar etmiyor o ırklar :D Özellikle Slav sarısı iyiymiş, süt ve döl verimleri için güzel şeyler söylediler, huysuz da değillermiş bizim yerli ırklar gibi, bizim yerli ırklarda kızgınlık sorunu çok, Slav sarıları her mevsim her gün kızgınlık gösterebiliyorlarmış. Öyle diooolar :)

Şifreli konuştum ama anlaşılmış mıdır ki? :D Bir de bence adam bantunu yemiş :D

DeHLiZ link=topic=86089.msg1030365#msg1030365 date=1446056634' Alıntı:
Yerli ırklarda randıman sorunu var Doğancan, bir de kaprisli, yedirdiğin boşa gidiyor, ben yabancı ırklara yöneleyim diyorum, yediğini inkar etmiyor o ırklar :D Özellikle Slav sarısı iyiymiş, süt ve döl verimleri için güzel şeyler söylediler, huysuz da değillermiş bizim yerli ırklar gibi, bizim yerli ırklarda kızgınlık sorunu çok, Slav sarıları her mevsim her gün kızgınlık gösterebiliyorlarmış. Öyle diooolar :)

Şifreli konuştum ama anlaşılmış mıdır ki? :D Bir de bence adam bantunu yemiş :D

haklısınız dünyada ağzı olan konuşuyor dimi dehlizcim ;)

Bildiğim kadarıyla en düşük doktor maaşı 6000 lira uzmanlığına göre doktor maaşları 17000 liraya kadar yükselebiliyor. Bu doktor hakikaten ezber bozucuymuş...