EGE BULUŞMASI

Ynt: EGE BULUŞMASI

ydincbayram link=topic=82543.msg983202#msg983202 date=1426668969' Alıntı:
Ali traktör gelse daha iyi olurdu bu buluşma hemde bahanemiz olurdu istersen erteleyelim biraz daha, traktör gelince yaparız karar senin.
abi evet traktör nisanda teslimat olucak bi problem çıktı bugun halloldu ancak nisanı beklemem gereken bir durum var bayii vereyim traktörü diyo ama ben almak istemiyorum . nisanda alcam isterseniz nisan başı uapalım çünkü en fazla 10 gün daha bekliycem belki o kadar bile beklemem ama garanti olsun diye diyorum .

Ali SARAÇ link=topic=82543.msg983284#msg983284 date=1426689097' Alıntı:
abi evet traktör nisanda teslimat olucak bi problem çıktı bugun halloldu ancak nisanı beklemem gereken bir durum var bayii vereyim traktörü diyo ama ben almak istemiyorum . nisanda alcam isterseniz nisan başı uapalım çünkü en fazla 10 gün daha bekliycem belki o kadar bile beklemem ama garanti olsun diye diyorum .
Geç olsun güç olmasın demişler, traktör gelene kadar erteleyelim. Buradan duyururuz yine yeni tarihi.

Traktörle ilgili problemi hallettik.yarın teslim alıyorum,eğer isterseniz ortak bi tarih belirliyelim.benim için hergün uygun ama bazı arkadaşlar hafta sonu olmasını istiyorlar malum okuyorlar.ortak bi tarih belirlşyelim bende ona göre hazırlanayım :)