Elektrikli Traktör’den Fotoğraflar

Teknolojik yatırımlar, arge çalışmaları tabi ki olmalıdır. Hele bu devirde olmazsa olmazdır. Ancak sen daha çiftcinin desteklemelerini ödeyecek parayı bulamazken, mazota gübreye gelen zamlarla Çi̇ftçi̇nin sırtına eşek gibi binmeye çalışırken tüm bu sorunları bi kenara itersen; canı yanan insanda tepki gösterir haklı olarak. Bakan olarak atadığın adam ithal tarım ürünlerine “ paramız var ki alıyoruz ne var bunda? “ derse bu çiftcide elektrikli traktörden önce halinden anlayan bi bakan ister.

Bu durumu tam olarak şu özetler” ayranım yok içmeye.....”

Ayrıca siz kimseye aptal cahiller diye hitap edemezsiniz. En büyük cahillik herkesi hor görüp kendini böyle ukela görmektir.

biz ;birbirimizin çabasına böyle bakınca,
bence yapmaya çalışan adam,en önce pes edecek adamdır.
inşallah face,trakkulüp ve diğer platformlarda bu gibi yorumları okumazlar.
şahsen ben olsaydım dahada uğraşmazdım.
Hocam ben bir üniversitenin Araştırma Merkezinde çalışıyorum.
Bu işler sizin hayal ettiğiniz gibi işlemiyor bunu bilin.
Adam zaten kafa yormuyor ve umurunda da değil ben söyleyeyim size.
Bazı arkadaşlar görseldeki motorun Jhondeere 6020 serisi olduğunu söylüyor, doğru olabilir. Yok doğru değilse masseyfergusson'dur, değilse Başak'tı, değilse Newholland'tır, ... emin olun kesinlikle üretilen bişey yoktur ortada.
Bu işler açılış yapacagız hemen bişeyler hazırlayın açılışta elimiz dolu görünmeli mantığı ile hazırlanan şeylerdir.
Fazla bir beklenti içine girmeyelim bence.

Hocam ben bir üniversitenin Araştırma Merkezinde çalışıyorum.
Bu işler sizin hayal ettiğiniz gibi işlemiyor bunu bilin.
Adam zaten kafa yormuyor ve umurunda da değil ben söyleyeyim size.
Bazı arkadaşlar görseldeki motorun Jhondeere 6020 serisi olduğunu söylüyor, doğru olabilir. Yok doğru değilse masseyfergusson'dur, değilse Başak'tı, değilse Newholland'tır, ... emin olun kesinlikle üretilen bişey yoktur ortada.
Bu işler açılış yapacagız hemen bişeyler hazırlayın açılışta elimiz dolu görünmeli mantığı ile hazırlanan şeylerdir.
Fazla bir beklenti içine girmeyelim bence.
Ben ARGE merkezinde çalışıyorum hiçte öyle değil. Kafa yormaya gelince beynimiz yanacak işleri yetiştirmek için bakana aylık rapor veriliyor...

• Beğen
Tepkiler: Sait öztürk
Teknolojik yatırımlar, arge çalışmaları tabi ki olmalıdır. Hele bu devirde olmazsa olmazdır. Ancak sen daha çiftcinin desteklemelerini ödeyecek parayı bulamazken, mazota gübreye gelen zamlarla Çi̇ftçi̇nin sırtına eşek gibi binmeye çalışırken tüm bu sorunları bi kenara itersen; canı yanan insanda tepki gösterir haklı olarak. Bakan olarak atadığın adam ithal tarım ürünlerine “ paramız var ki alıyoruz ne var bunda? “ derse bu çiftcide elektrikli traktörden önce halinden anlayan bi bakan ister.

Bu durumu tam olarak şu özetler” ayranım yok içmeye.....”

Ayrıca siz kimseye aptal cahiller diye hitap edemezsiniz. En büyük cahillik herkesi hor görüp kendini böyle ukela görmektir.
Abi zaten amaç o değil şehirde yaşayan insanlar çiftçiyi üretmeyen,tembelleşen topluluk olarak görüyor.Bu traktör ile devlet daha ne yapsın diyorlar.Desteklemeler ödeniyor mazot pahalı dediler devlet elektrikli yaptı ama hala pahalıya ürün satıyorlar algısı oluşturacak

• Beğen
Tepkiler: Adil_d ve Stronger
Ben ARGE merkezinde çalışıyorum hiçte öyle değil. Kafa yormaya gelince beynimiz yanacak işleri yetiştirmek için bakana aylık rapor veriliyor...
Ne görevde çalışıyorsunuz.? Şu zamana kadar görüpte hala üretimde olmayan otomobil,uçak,traktör,helikopter,tank bunların araştırma sürecini paylaşır mısınız bizimle ? Helikopteri bile ithal etmeye kalktığımız da motorunun ve önemli diğer parçalarının başka bir ülkeye ait olduğu çıkmıştı.Bu konuda gocunmuyorum tabi ki,yeter ki devletim ucuza mal etsin helikopteri benim için fark etmez ama halkını biz yapıyoruz bunca zaman diğerleri yapmadı 100% yerli diyerek yutturulup sonra fiyasko çıktığı için diyorum.Bu bilgileri bizimle paylaşın ki haklılığı ortaya çıksın.Forum da olma amacınız çiftçilerin eksiklerini görüp bakan beye sunmak mı ? Türkiye'nin tarihi boyunca yaptığı en büyük projesinin ne olduğunu ben söyliyeyim size.F-16 uçaklarının modernizasyonu ve F-35 uçağının önemli parçalarının imalatını alması.Bu F-35 uçağında bulunduğu konum Atak helikopterin den alacağı tecrübeden daha iyidir.Diğer söylediğim otomobil,uçak,traktör hepsi yalan dolan.Ha Türkiye yapamaz mı ? Yapar en alasını yapar.Avrupaya da asyada afrikaya da arap ülkelerine de satabilecek duruma gelir.Ama yapacak biri yok reklam olsun yeter.

98120F52-8B2B-4FC7-BFFA-7B01B0455B73.jpeg

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci32