En Çok Merak Etiginiz traktör çekişmeleri ?

Ynt: En Çok Merak Etiginiz traktör çekişmeleri ?

Zetorun çektiği çekildiği başabaş kaldığı tüm yerli/yabancı videoları izledim desem abartı olmaz..

en inanmadığım hatta gözümle görsem yine olmayacak (kesin bi bit yeniği olacak) olanı erkun&zetor çekişmesi.. tam bi tiyatro zaten çekilen zetordaki sırıtarak gülüyo..

o video ile yerliler içinde iyi diyebileceğim büyük ihtimalle erkunt bayisi baltayı taşa vurmuş.. (30 motorun resmi hakemli kapıştığı rampa/çekiş şampiyonasında şampiyon olmuş Forterra ' ya takmak, çekmek.. )

90 erkunt&124 zetor.. hayali bile olmayacak bi çekişme..

bide ABD ' de var öyle bi zetor&ford çekişmesi tiyatro..

tüm yönlerden diyemem ama çekiş dedimi zetor %99 favorim..

selam saygı.. :)

UÖZKAN.77 link=topic=28528.msg890531#msg890531 date=1400016983' Alıntı:
Zetorun çektiği çekildiği başabaş kaldığı tüm yerli/yabancı videoları izledim desem abartı olmaz..

en inanmadığım hatta gözümle görsem yine olmayacak (kesin bi bit yeniği olacak) olanı erkun&zetor çekişmesi.. tam bi tiyatro zaten çekilen zetordaki sırıtarak gülüyo..

o video ile yerliler içinde iyi diyebileceğim büyük ihtimalle erkunt bayisi baltayı taşa vurmuş.. (30 motorun resmi hakemli kapıştığı rampa/çekiş şampiyonasında şampiyon olmuş Forterra ' ya takmak, çekmek.. )

90 erkunt&124 zetor.. hayali bile olmayacak bi çekişme..

bide ABD ' de var öyle bi zetor&ford çekişmesi tiyatro..

tüm yönlerden diyemem ama çekiş dedimi zetor %99 favorim..

selam saygı.. :)

tekırdagda bayı ve servıs ımkanı bol ıken yınede zetor goremıyorsak ya zetorda bır sıkıntı var yada cıftcımızde. bu durum gercekten uzucu

Zetor konusu biraz karmaşık 1-2 sene sürdü niye böyle oluyo sorusunu çözmek..

Merak edenler için kısaca;

*Madem bu kadar iyi niye göremiyoz? çünkü; Çek malı.. ülkesinde/polonyada pazar LİDERİ.. her taraf Zetor.. doğu bloku ülkeleri hep zetor.. bizde mf-fiat neyse orda o..

*100 küsür ülkeye az çok mal satıyo ama 1946 ' dan buyana Dünyada 1 tek fabrikada 5-10 bin adet sınırlı üretim yapıyo.. bununda %20-30 gibi büyük dilimi komşusu Almanyada satılıyo, İngiltere ve ABD en büyük yaygın oturmuş pazarları..

*Sonra ekonomi/piyasa farklı bi olay.. her taraf doğan/şahin ama subaru az görüyoz.. belki bilen de az.. oysa 1 Subaru 10 değil 100 doğan şahini yerine göre değer..

*Daha mevzu uzun karmaşık.. mesela son 5-10 yılda Zetoru ülkeye getirenler paralı ama tarımdan/sektörden olmayan firmalar..

İnşallah bu yeni Mümessil TARMASAN ile yine çok satmasa da piyasaya çok renk katacak, ses getirecek..

Tüm samimiyetimle Zetora binip, inceleyip kötü diyene rastlamadım.. sadece insanlar yerine göre haklı olarak 'parça/servis/2. el' vs. endişeler taşıyo o kadar..

Sayın Ali ÖZ.. şu 5211 ' den paylaş biraz lütfen :)

ARKADAŞIM BEN BU 750 SPECİALIN HASTASIYIM SIFIR MOTOR MU 750 MI DESELER 750 DERİM ANKARADAKİ FIAT FABRIKASINA GÖTÜRDÜM ORJİNAL KABIN TAKTIRDIM NEWHOLLAND ARA ŞANZIMAN TAKTIRIP ÇİFT ÇEKER YAPTIRDIM MOTORUN ÜSTÜNE MOTOR TANIMAM ÇİFT ÇEKER TD 100 TAKTIK BANA MISIN DEMEDI

fatih1980 link=topic=28528.msg912927#msg912927 date=1408558660' Alıntı:
ARKADAŞIM BEN BU 750 SPECİALIN HASTASIYIM SIFIR MOTOR MU 750 MI DESELER 750 DERİM ANKARADAKİ FIAT FABRIKASINA GÖTÜRDÜM ORJİNAL KABIN TAKTIRDIM NEWHOLLAND ARA ŞANZIMAN TAKTIRIP ÇİFT ÇEKER YAPTIRDIM MOTORUN ÜSTÜNE MOTOR TANIMAM ÇİFT ÇEKER TD 100 TAKTIK BANA MISIN DEMEDI
fatih1980 link=topic=28528.msg912927#msg912927 date=1408558660' Alıntı:
fotoları varsa payllaşta
bakalım efsaneyi