• TrakKulüp Youtube'da Yayınlanan Son Videolar:
    ➤ Katı Gübre Dağıtma Römorkunun Faydası. İzlemek için tıklayınız.
    ➤ John Deere'nin Dayanıklılığı Ortada | Katı Gübre Dağıtma Römorku Doldurma. İzlemek için tıklayınız.

En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

Selam alekum arkadaşlar
2 haftalik yagışli havalar bugün itibari ile son buldu yonca bicimi 1 hafta gecti cok guzel boy yapmiş normalde hep erken bicim yapıyordum karpuzlar satmalik oldu yagmurdan giremedik şimdiye dek alıcilar cok istekli fiyatlar suan icin tatmin edici arpaları bicemedik bikacgune onlarada başlariz hayırlisi ile herkeze hayırlı sezonlar

Arkadaşlar galaksi S6 kullanan var mı bu, yeni telefon kapandı açılmıyor, tuşlara basılı filan tuttum ama olmadı var mı anlayan?garantiyemi gönderim burda mı baktırayım?
Telefon sıfır mi abi garanti varsa acilmazsa garantiye yolla. Sarja tak belki açılır biraz bekleyince, batarya çıkıyor mu s6 da bilmiyorum çıkarsa çıkar tak dene şimdilik bunlar aklıma geldi

Telefon sıfır mi abi garanti varsa acilmazsa garantiye yolla. Sarja tak belki açılır biraz bekleyince, batarya çıkıyor mu s6 da bilmiyorum çıkarsa çıkar tak dene şimdilik bunlar aklıma geldi
15 gün anca oldu, batarya çıkmıyor, yoğunda kullanmadım vatsap trakkulüp o kadar,şimdiki tlf bataryası sökülmüyor,

15 gün anca oldu, batarya çıkmıyor, yoğunda kullanmadım vatsap trakkulüp o kadar,şimdiki tlf bataryası sökülmüyor,
Geriye tek sey kalıyor telefonu sarja takip beklemek. Telefon şarj olup açılmiyor mu veya hicmi şarj olmuyor. Birde çok düşük ihtimal elinle yanlışlıkla ekran parlaklığını kısmiş olabilirsin ekran görünmeyebilir

Kolay gelsin bereketli olsun abi.
Bizim burayla sizin oranın harman zamanı rahat 1 ay oyunuyor,

yaz gelip üniversite kapanınca Çanakkale den memlekete gelirken bakardım herkes ekinleri biçtiriyor balya yaptırıyor sonra memlekete köyüme gelirdim ekinleri sulardım

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt