• TrakKulüp Youtube'da Yayınlanan Son Videolar:
    ➤ Katı Gübre Dağıtma Römorkunun Faydası. İzlemek için tıklayınız.
    ➤ John Deere'nin Dayanıklılığı Ortada | Katı Gübre Dağıtma Römorku Doldurma. İzlemek için tıklayınız.

En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

Çiftci milleti sabah 6 da kalkıyor ulan hayat zor be işin garibi İsmail abi haklı birde ömür boyu
Üç, dört gun once Sabah beş bucuk ta tarlaya gittim ayciceklerini sulamak icin.Sulama borularini göletten karsiya gecirebilmek icin bogazima kadar suya girdim.Dedimki o an ne işim var burada,ne kadar dayanabilir insan bu şartlara...

Akif bu sene baban hor kullandı seni o adamın tarla işini almasanız ıyıymış bu sene sanki
Bu sene değil, her sene Ufuk abi :) 2010 sezonundan beri babamdan tecrübe olarak faydalandım. Boynuz kulağı geçti galiba, babamın yerini aldım sayılır. Küçükken okul arkadaşlarımı tek başına traktör üzerinde çalışırken gördüğümde imrenirdim, şimdi 640 ile ilişkimizin adını koyalım diyoruz :) Haliyle yıpranacağız sonuçta kendi işimiz.

Rüzgarın namluları dağıtmasının o tarlanın sahibiyle ilgili olduğunu sanmıyorum. Parayı veren düdüğü çalar demişler...

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt