En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

Selamün aleyküm ,
Yasin, Kuran'ın kalbidir.
Fabrika 27 km , Taş kısığı 6 km kuş uçumu mesafede bulunuyor.
Sabahki patlamada gine taş patlatıyorlar sandık, evin camları titredi, deprem oluyor sandık.
Osmaniye köyünde camlar kırılmış.
Hayatını kaybeden askerlerimize Allah'tan rahmet , yakınlarına sabır dilerim.
Ya hocam gerçekten anlamıyorum, tepede fabrikanin alayi havaya uçmuş, kalanininda orada siz kontrollü sekilde uçurun...
Hassas malzemeyi taşımak ne demek,canlarımıza yazik olmuş...
Allah tan tüm şehitlerimize rahmet diliyorum, ailelerine sabır ...

Geçmiş olsun yine kayıplarımız var .kader mi desek kaza mı desek ihmal mi, olan yine ölene , ateş yine düştüğü yaktı.
Tavuk kümeslerinde klima var, kesimhanelerde soğuk depolar var, işçiler ısınan malzeme oluyor diye şikayet ediyor , klima yok veya yetersiz kalıyor.
Ya hocam gerçekten anlamıyorum, tepede fabrikanın alayı havaya uçmuş, kalanını da orada siz kontrollü şekilde uçurun.
Hassas malzemeyi taşımak ne demek,canlarımıza yazık olmuş...
Allah tan tüm şehitlerimize rahmet diliyorum, ailelerine sabır ...
Çevrede orman çok olduğu için orman yangınına sebebiyet verir endişesiyle toplanan malzeme hurdalık gibi 1,2 ton olarak kamyona yüklenmiş.
Hava fazla sıcak değildi ama en azından soğutmalı kamyonlara malzeme konabilirdi, kızışma riski olmaz.

Çevrede orman çok olduğu için orman yangınına sebebiyet verir endişesiyle toplanan malzeme hurdalık gibi 1,2 ton olarak kamyona yüklenmiş.
Hava fazla sıcak değildi ama en azından soğutmalı kamyonlara malzeme konabilirdi, kızışma riski olmaz.
Hocam yanacak orman ilk olayda zaten yanmıştır ,yanmayanida artiklar yakamaz çünkü hacim cok büyüktü. Mesele tedbirsizlik ,hemde cok büyük...

Bu seferki köylümün.Bizimkine hiç binesim gelmiyor artık, bu çok seri.
20200710_151933.jpg

2.ekim yağlıkta son durum
20200709_081416.jpg

İşte haram adamın torunundan torbasından çıkıyor ama insanoğlu bilmez.

Arkadaşlar babam 2 gundur rahatsızlandi hastanelerde dolaşıyoruz pazartesi özele gitcem artık bikacgündur hem tarla hemde burdan uzak kaldık balya yapcamız müşterilerlede papaz olmaya başladık balyacıliķ tek başına olcak iş değil
Geçmiş olsun acil sifalar Cemal abi, köyden anlayan varsa işlerin bitene kadar balya basacak sofor lazım sana tek zor olur her ise yetişmek zordur