En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

atatürkün çiftçiye verdigi deger. birde şimdikilere bakalım. bir yerde hata var ama nerede sizce ?
Yaş itibariyle kenan evreni, demireli , eceviti, akbulutu, cindoruku, erbakanı, çilleri , yılmazı, özalı , inönüyü gördük, çok refah içinde yaşamasakta halkla diyaloglarınıda gördük.şimdilerde ne desem bilemedimki?

Hayırlı cumalar Hayırlıişler herkese
Aksam 2020 balya işide bitti şükür
Arpalari açık yem aldığım tüccara açık verdik buğday ekmemistim Balyayi aldigim yere cizel çekiyorum kepir toraklar iyi gevrek iş oluyor kumsal yerler kurudu sıktı olmuyor , biraz ayçiçeği var daha yeşil

Herkese bereketli olsun

Günaydın hayırlı cumalar

Fuat ustam bu sizin Samsunlular süt buzağısı satmaya başlamış nedir bu işin iç yüzü bilgin var mi? 2.000 TL den satıyorlar.

IMG_1829.JPG

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
Fuat ustam bu sizin Samsunlular süt buzağısı satmaya başlamış nedir bu işin iç yüzü bilgin var mi? 2.000 TL den satıyorlar.

Ekli dosyayı görüntüle 50986
Buzağı bulunur fakat, trabzonntaraflardan kırma jersey buzağı ları toplarlar, resimdekileri bulman imkansızdır, çok nadir iyi buzağılar düşer onlarada iyi para çekerler, küçük esnaf anlayacağın toplama hayvan hayır gelmez sizin memlekettede vardır bu tip celepler illaki, bizim burda kürtler yapar bu isleri, zaman zaman bende almıştım.zarar gelmez para verip alınır sahtekarlık olmaz.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci60