En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

Bende bir yerlerde okumuştüm, haram olmadiğını biliyorum fakat oeygamberimiz yememiş dini bilgisi ileri olanlar bilir, yenilebilirde yenmeyebilirde tavşana kadar neler yeniyor neler..
Haram diğildir ama insanlar kanlı olduğıçu için tercih etmiyor birde toplumdan topluma değişen bir görüş. Tavşanlar kediylede çiftleşebiliyorlar belki o yüzdendir

2 gün daha var abi ızgara işi bitti yarın 165 dekar yer kaldı ne zaman biterse işte arpayı buğdaydı tohumluk tu uğraştırıyor kabak var az o toplanacak ondan sonra gideriz patates satacağız köyde biraz insan kafa dinliyor
Allah kolaylık versin kardeşim . Senesi bol olur inşallah .
Patedes ve diğer sattıklarınızı sade sizin memlekettemi satıyorsunuz .

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Haram diğildir ama insanlar kanlı olduğıçu için tercih etmiyor birde toplumdan topluma değişen bir görüş. Tavşanlar kediylede çiftleşebiliyorlar belki o yüzdendir
Abovv Ufuk okoynmu yazılanları .
Ben duymuştım ama dün yazmadım yanlış anlaşılanilir diye .
Listede baykuş da var ben öyle duydumdu 🤭🙋‍♂️

İnsanın ismi bukadar mı hayatına yansır, vay arkadaş beni anlatıyor tam tamına
20200926_232021.jpg
Screenshot_20200926-231939_Chrome.jpg

afiyet olsun,
soda falan iç,kolay kolay erimez şimdi o.
yazık ettiniz güzelim hayvana.
vah vahhh. :(
Soda var abide sindirimi pek zor olmadı vücüt eti görünce Bi şaşırdı ama hemen kendine geldi bedava oldugunu anladı [emoji1][emoji1] güneşin doğmasıyla tarlaya geldık çalıştırıyorlar sçakşam tavşan yedik dıye sabah kahvaltı bile yaptırmadı lar
IMG_20200927_064828.jpg

Bizim bunlar kedi görmez o zaman bizde sorun yok dağ tavşanı dağda kedi ne gezsin bu sefer kanını temizledik

Allah kolaylık versin kardeşim . Senesi bol olur inşallah .
Patedes ve diğer sattıklarınızı sade sizin memlekettemi satıyorsunuz .
Amin abi aynen hep memlekette büyük amcam bu alım satım işleriyle geçiniyor başka işi yok sayılır evin veya kendi işleriyle uğraşıyor

Soda var abide sindirimi pek zor olmadı vücüt eti görünce Bi şaşırdı ama hemen kendine geldi bedava oldugunu anladı [emoji1][emoji1] güneşin doğmasıyla tarlaya geldık çalıştırıyorlar sçakşam tavşan yedik dıye sabah kahvaltı bile yaptırmadı lar Ekli dosyayı görüntüle 52717
Allah kolaylık versin ufuk iş güç zamanı sabah kahvaltısını tarlada yapmak daha iyi olur .
Belki vardırda bi semaver oldumu ilk mibzeri doldurunca yakıp hazır oldumu süper olur .

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Allah kolaylık versin ufuk iş güç zamanı sabah kahvaltısını tarlada yapmak daha iyi olur .
Belki vardırda bi semaver oldumu ilk mibzeri doldurunca yakıp hazır oldumu süper olur .
Var abide onunla uğraşacak zaman yok bimin bisküvite devam Bi 5 dönüm kaldı ondan sonra eve geçer atıştırıp başka tarlaya geçeriz

Var abide onunla uğraşacak zaman yok bimin bisküvite devam Bi 5 dönüm kaldı ondan sonra eve geçer atıştırıp başka tarlaya geçeriz
Hayırlısı olsun kardeşim . Tarla büyük oldumu zmn olurda ufak parçalarda dediğin gibi zmn yetmez .Bizim tarlalar geneli büyük vede toplu o yüzden tohum işi bi nevi piknik havasında geçiyor .