En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

Hayırlı günler Beyler, çocuk leptop istiyor fiyatlar bir haftada bin tl arttı. @Akifİnan68 senin loptop geldimi.ne olacak bu leptop piyasası [emoji848]

huawei matebook serileri inceleyin bi, diger markalara göre hesaplı ve özellikleride gater iyi

Bugün 640 ile reklam arası verdik. Tekeri patladı, babamda yakın arkadaşından tarlaları hazırlamak için önceden M6040'ı istemişti. Bir kaç günlüğüne devr aldık. İşin kötüsü sabah tırmık var ve 640ın tekeri yaptırdık. Yarın nasıl tekrar o çin işkencesine bineceğim bilemiyorum.

İlk defa bir shuttle'lı, 4x4 traktörü arada gezme hariç bir işte kullandım. Debriyajsız shuttle'ın tadını yeni aldım,4x4 büyük avantajmış.Ayrıca 3 pistonlu kepçeyide ilk kullanışım. 1 romorkun başlarında acemilik çeksemde alıştım. Ayrıca o aradaki 4hp kendini belli etti yolda, 640ı o yönden aradım ne yalan söyleyim, kubotaların seriliği boşta güzel olup bayiler bunun ekmeğini yesede arkaya yük atınca hiç canı kalmıyor.

Yenilik yenilik yenilik... Burdan 640'a selamlar, inşallah ikimizede reklam arası değil final nasip olur.
20201005_174307.jpg
20201005_184109.jpg

Bugün 640 ile reklam arası verdik. Tekeri patladı, babamda yakın arkadaşından tarlaları hazırlamak için önceden M6040'ı istemişti. Bir kaç günlüğüne devr aldık. İşin kötüsü sabah tırmık var ve 640ın tekeri yaptırdık. Yarın nasıl tekrar o çin işkencesine bineceğim bilemiyorum.

İlk defa bir shuttle'lı, 4x4 traktörü arada gezme hariç bir işte kullandım. Debriyajsız shuttle'ın tadını yeni aldım,4x4 büyük avantajmış.Ayrıca 3 pistonlu kepçeyide ilk kullanışım. 1 romorkun başlarında acemilik çeksemde alıştım. Ayrıca o aradaki 4hp kendini belli etti yolda, 640ı o yönden aradım ne yalan söyleyim, kubotaların seriliği boşta güzel olup bayiler bunun ekmeğini yesede arkaya yük atınca hiç canı kalmıyor.

Yenilik yenilik yenilik... Burdan 640'a selamlar, inşallah ikimizede reklam arası değil final nasip olur. Ekli dosyayı görüntüle 52904Ekli dosyayı görüntüle 52905
Kubotalar hafif motor olduğu için yüke gelince biraz cekide zayıf geliyor gibi Akif kardeşim ama ara iş için iyi motora benziyor manevra gibi artıları var

selamlar beyler.
ben sobayı kurdum köyde.
akşamları mis gibi,
sabah kalkıyoruz, donmuşuz, :(
Aleyküm selam,
Bizde katı yakıt kaloriferi kuruyoruz,
Bacası yapılacak.
Odunları dün(Pazar) getirdik.
Havalar yaz havası gidiyor.
Yağmur yok.
Gece mısır biçimine devam ediliyor.
Ak gabakları da topladık, getirdik.
Kapya biber 1,5 TL.
Salça çekmeye devam anlayacağınız.

Aleyküm selam,
Bacası yapılacak.
Yağmur yok.
Kapya biber 1,5 TL.
Abi ak gabaklar nasıl bu sene kaça gıdıyor salçaya müşteri bulabiliyormusunuz

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
A.slam abi
Biz halen cam acik yatıyoz cok sıcak buralar yarın 38 derece olması lazım [emoji28]
sağol cemal[emoji19]
Aleyküm selam,
Bacası yapılacak.
Yağmur yok.
Kapya biber 1,5 TL.
hoca kolay gelsin.
yeni yapacağım eve,
şömineden yararlanıp, bacasını evin arka duvarında dolaştırarak, duman ısısından, yararlanma fikri var ne dersin.

sağol cemal[emoji19]
hoca kolay gelsin.
yeni yapacağım eve,
şömineden yararlanıp, bacasını evin arka duvarında dolaştırarak, duman ısısından, yararlanma fikri var ne dersin.
Sobaların borularına geniş petek takılıp hava sirkülasyonu sağlayacak uygulamalar olabilir.
Evde dış cephe kaplaması ısıyı tutma konusunda çok faydalı olur.
Biz tabanda köpüklü şap (10 cm) , duvarlar ytong+ dış cephe köpük kaplama , strafor asma tavan , strafor panel sac çatıda kullandık.
Pencereleri de çift cam kullandık, giriş lobisi çift kapılı olabilir.Ayakkabılık yeri sonradan aranıyor. :)