En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

Evet, konuyu başlatan benim :)

sıvama yapması için 3. denemede içine betomix katıldı suyun öyle denendi. şimdi son bir deneme yapacağız büyük kafayla umarım çözülür yoksa boşa masraf etmiş olacağız.
Eski konulara baktıkça kimler gelmis,kimler gecmis diyorum.Sizde uzun bir aradan sonra forumda gorunce sasirdim....
Pek paylaşım yapmıyorsunuz...

Son düzenleme:
Hayırlı cumalar
Hayırlı ısler
Yıne ınek tekme attı Yıne cebimde telefonun ekran kırıldı
Cocukların tlfndan yazıyorum
Kücük sağlam tlfon lazım bana
Geçmiş olsun ismail abi ilk doğum yaptiysa sığdırmiyo inek o yüzden sıkıntılı ilk doğum yapan inek ama sana bişey olmasin telefon un yenisi gelir insanin sağlığı geri gelmiyor

İsmail abi geçmiş olsun gözünü severim senşm ineklerin yem masrafı kadar bıde tel çıktı
Gecmiş olsun abey, dikkat et , başımıza bir büyük lazım.[emoji4]
Geçmiş olsun abim dikkat et cana geleceğine mala gelsin
Gecmiş olsun abi
Sana bisey olmasin
Geçmiş olsun ismail abi ilk doğum yaptiysa sığdırmiyo inek o yüzden sıkıntılı ilk doğum yapan inek ama sana bişey olmasin telefon un yenisi gelir insanin sağlığı geri gelmiyor
Sagolun var olun
Hayvanlar acık besı olduğu ıcın dısarda yem yolunda bırbırıne arkadan saldırıyor oradan huyları bozuk
sagım yerınde arkasında gezınırken bazen tekmeyı yapıştırıyor genc hayvanlar
Uzak duruyorum ama kafa bazen dalgın oluyor ıkı oldu bu telefonun ekran kırılıyor
Ayak morarıyor ama şükür sakatlık yok

Sagolun var olun
Hayvanlar acık besı olduğu ıcın dısarda yem yolunda bırbırıne arkadan saldırıyor oradan huyları bozuk
sagım yerınde arkasında gezınırken bazen tekmeyı yapıştırıyor genc hayvanlar
Uzak duruyorum ama kafa bazen dalgın oluyor ıkı oldu bu telefonun ekran kırılıyor
Ayak morarıyor ama şükür sakatlık yok
Geçmiş olsun abi zamanında bende çok tekme yedim.

Hayırlı cumalar
Hayırlı ısler
Yıne ınek tekme attı Yıne cebimde telefonun ekran kırıldı
Cocukların tlfndan yazıyorum
Kücük sağlam tlfon lazım bana
Geçmiş olsun bi tanede bizde var hem boynuzları hemde ayakları makineli tüfek gibi birde boynuzlarını bıçak biler gibi bilemiş kimse yanına sokulamıyor

Bugün canakkale Biga ilcesı tarım hayvancılık fuarı var pek tat yok
Ekli dosyayı görüntüle 53038
IMG_20201010_113407.jpg