En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

Allah yardımcımız olsun Rıfkı abi
Doğum ve ölüm Allah in katinda belli biz bilmiyoruz
Nerede nasıl ölecegiz bellli değil
Biz özgür irademiz ile başbaşa hayatımızin sınavını veriyoruz
Herşey bizim için
Insanlarin şükürsüzlügü duyarsızlığı korkutuyor benide
Ama eşinizin vefası özverisi duygulandırdı beni
Böyle insanlar azaldı
Allaha göre zorluk yok her şey onun elinde
Iyi insanların duası ile yürüyor iyi şeyler
Hayir dualar bizlerin üzerine olsun
Amin İsmail kardeşim ,
Ben sevildiğmi bilyordum ama bukadar karşılık beklemeden sevivildiğime inanamadım,
çok duygulandım.

İyi akşamlar arkadaşlar 🙂

Resimler ve ekler

• IMG-20190927-WA0038.jpeg
    IMG-20190927-WA0038.jpeg
    551.4 KB · Görüntüleme: 59
Kıymetli ağabeylerim kardeşlerim, ihtiyaç duymanız durumunda ingilizce, çok acil durumlarda Almanca ve Arapça teknik doküman çevirebilirim.
Elektrik Elektronik Mühendisiyim, o konuyla alakalı bir sorununuz olursa seve seve yardım edebilirim.
Araç beyinlerini hacklemek üzereyim, yakında onlarla alakalı da bu kardeşiniz hizmetinizde.
Ücreti hayır dua. Belki bir çay :)

Kolay gelsin tarlayı sürmeden mi rotovator çekiyorsunuz makina sıkışmış toprağı yeterince kabartiyormu
Teşekkürler. Pulluğu çekecek traktör olmadığı için pullukla süremiyoruz. Zira bence hersene pulluk kullanmamak iyi birşey. Yonca ve pancar yerlerinde rotovatörü 2kere çekmek gerekiyor. Pancarın yaprakları iyice kuruduktan sonra bir daha çekerek arpa ekimine hazıt hale getiriyoruz. Tavlı iken sürüyoruz ki kuruyunca beton gibi oluyor yakıt tüketimi çok oluyor. Tam olarak pulluk kadar kabarık hale getirmiyor.

Sağol Mahmut abi. Aynen bencede iyi olur amcamla bu konuyu görüşmeliyim. Şapka giyince çok güneş gelmiyor gerçide , sırf güvenlik için bile alınabilir.
Sök tak olur kısın sizin orası soğuk olur sökersin yazın takarsiniz adamın başını ağrıtir güneş geçer allah korusun ucuz yollu çıkma tentede olabilir

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68