En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

Düğünde bende attırdım Bi çok da bir boka yaradığı yok bolca milleti rahatsız edıyor ayrıyeten kuşlarıda rahatsız edıyor muş Yusuf abi işler kesat nolacak Bi duala oradan
Allah(c.c.) hayırlısından versin.
Haziran-Temmuz ayında çıkan arı oğulları 10 metre yükseliyor.
Oğulu dala kondurmak için gök gürültüsü similasyonu için torpil kullanışlı oluyor.
Bir fişek daha pahalıya geliyor.
Arının cinside önemli , iyi huylu olan arılarda, iki taşı birbirine vurarak ses yapsak dala konar.

Allah(c.c.) hayırlısından versin.
Haziran-Temmuz ayında çıkan arı oğulları 10 metre yükseliyor.
Oğulu dala kondurmak için gök gürültüsü similasyonu için torpil kullanışlı oluyor.
Bir fişek daha pahalıya geliyor.
Arının cinside önemli , iyi huylu olan arılarda, iki taşı birbirine vurarak ses yapsak dala konar.
Bunu biliyordum abi bizde teneke ye vururdu gidip yüksek akasya ya konardı zalımlar zor oluyordu çırpmak

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Alemin kedisi fareyle oynar bizimki anakonda tutmul[emoji23]
20200707_090550.jpg
20200707_090610.jpg

Akif bu sene bu balya işi nolacak ya bizim köye kadar düşmüş balyacılar şu anda mısır silaj olmasın galiba türkiyede malcılık yapılmaz
Bizim ilçede verimden dolayı geçen senekinden fazla saman balyasi var abi. Pek sıkıntı yok. 500-550 civarı eve teslim ton fiyatı olduğunu duyuyorum.

Huzursuz efendim, kıdem tazminatının mevcut haliyle devam etmesini istiyoruz. Kıdem tazminatı alamayanlar için..!? Çalışma olursa destekleriz.yoksa genel grev
Abi yapmayın bak.
Kayıtlı 5 Kayıt dışı 25 milyon mültecimiz var, işverenlere bi talimat hoooop hepsi iş sahibi.
Hemde özlük hakları bizden daha iyileştirilmiş vaziyette.

gulfimi okuyayım :)
Selamün aleyküm ,
Yasin, Kuran'ın kalbidir.
Fabrika 27 km , Taş kısığı 6 km kuş uçumu mesafede bulunuyor.
Sabahki patlamada gine taş patlatıyorlar sandık, evin camları titredi, deprem oluyor sandık.
Osmaniye köyünde camlar kırılmış.
Hayatını kaybeden askerlerimize Allah'tan rahmet , yakınlarına sabır dilerim.

Selamün aleyküm ,
Yasin, Kuran'ın kalbidir.
Fabrika 27 km , Taş kısığı 6 km kuş uçumu mesafede bulunuyor.
Sabahki patlamada gine taş patlatıyorlar sandık, evin camları titredi, deprem oluyor sandık.
Osmaniye köyünde camlar kırılmış.
Hayatını kaybeden askerlerimize Allah'tan rahmet , yakınlarına sabır dilerim.
Geçmiş olsun yine kayıplarımız var .kadermi desek kazamı desek ihmal mi, olan yine ölene , ateş yine düştüğü yaktı.