Enter 654s hakkında görüşlerinizi merak ediyorum

Bende var gerçekten hakkını veriyo çok güçlü ama iyi paramı yedi tamirciler yüzünden oda anlayanı yok kendim tamir ediyorum artık dengesiz bi mazot yiyişi var kışın çok yakıyo yazın çok az patozda tam bi çile kuyruk mili tek devirli az gazda hararet yapıyo çok gazda buğdayla saman karışıyo genel olarak o paralara alınabilcek ideal tramtörlerden ama ustasını bulamazsan aldına bin pişman olursun

Bizim tarafta eski motorlar arasında hem çiftçi hem de ormancı kesiminin ortak olarak beğendiği ender makinelerdedir 654s

Çekiş, yakıt ve serilik olarak çok başarılıdır, lakin zorlarsan hararete kalkabilir, sağlamlık olarak pek iyi sayılmaz. Çoğu enter bakım seviyesi olarak zayıf durumda.

Şu şartlarda kimseye güvenip de tavsiye etmem, piyasası çok düşük, alırsın elinde kalır, takasta düşük gider, rektefe yaptırırsanız bir enter parası daha tutar, zor gelir biniciye.

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Gazladıkça motor anma gücünde çok yakmayan (Steyr,Ford,Fiat,Same gibi), çamurda iyi tutunan , emsallerinden yüksek tonajlı yük taşıyabilen, vites boyları (çalışma devirleri) uzun , rampada güç kesintisi hissedilmeyen bir traktördür.

• Beğen
Tepkiler: İSMAİL TUTAR