ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS VE FIAT 65-46 DT KÖPRÜ YAPIMINDA 2014...!!!

Ynt: ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS VE FIAT 65-46 DT KÖPRÜ YAPIMINDA 2014...!!!

Güzel paylaşım Erkan ;) Herşeyi devletten beklememek lazım :D Şaka bi yana bizde geçen sene tren yolunun diğer tarafında kalan parçaya geçebilmek için yol yapmıştık.Benzinliğin sahibininde yeri olduğundan o patlatmalar ile bizim motor sıyırgı ile gidip organize bir çalışma yapmışlardı.Patlatma ile tren yolunun tabanına atılan kayaları çekip sıyırgı ile düzlemişler.Ben orada olmadığımdan herhangi bir foto çekememiştim.Sonuçta biz yaptık başkaları artık o yolu kullanıyor tabi tren yolu bitişiğii olduğundan tarlanın sınırınıda yola çevirdiler.Durum böyle inşallah millet tarlasına geçerken sizin ora kestirme diye tarlanın ortasından geçmez.
Gürkan hoca sinekten bahsetmiş sanırsam sarartıları kastetti buğdaydaki bana su kesintisi gibi geldi sarartılar.Eğer sararanların diplerinde larva varsa sinekte olabilir.

Ynt: ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS VE FIAT 65-46 DT KÖPRÜ YAPIMINDA 2014...!!!

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

cevo link=topic=72561.msg842819#msg842819 date=1391811537' Alıntı:
Kolay gelsin erkan yikama makinasi profesyonel herhalde kac bar

Evet yıkamacılardakinden. 200 Bar...

alper4u link=topic=72561.msg842834#msg842834 date=1391812321' Alıntı:
Güzel paylaşım Erkan ;) Herşeyi devletten beklememek lazım :D Şaka bi yana bizde geçen sene tren yolunun diğer tarafında kalan parçaya geçebilmek için yol yapmıştık.Benzinliğin sahibininde yeri olduğundan o patlatmalar ile bizim motor sıyırgı ile gidip organize bir çalışma yapmışlardı.Patlatma ile tren yolunun tabanına atılan kayaları çekip sıyırgı ile düzlemişler.Ben orada olmadığımdan herhangi bir foto çekememiştim.Sonuçta biz yaptık başkaları artık o yolu kullanıyor tabi tren yolu bitişiğii olduğundan tarlanın sınırınıda yola çevirdiler.Durum böyle inşallah millet tarlasına geçerken sizin ora kestirme diye tarlanın ortasından geçmez.
Gürkan hoca sinekten bahsetmiş sanırsam sarartıları kastetti buğdaydaki bana su kesintisi gibi geldi sarartılar.Eğer sararanların diplerinde larva varsa sinekte olabilir.

Bizim tarladan geçebilecek sadece bir kişi var abi. 3 tarafı geran zaten. Bu tarla bütün 80 dekardı yarısını işliyoruz. Diğer parçaya geçmek için geçebilirler. Sarartılar dediğin gibi su kesiği abi. Bu tarlalarda arpa ekili. Tarlalar geran kenarı olduğu için çok yağışta kenarlarında su duruyor...

SamiLKoyuncu link=topic=72561.msg842837#msg842837 date=1391812676' Alıntı:
Kolay gelsin
maşallah tarlalar güzel yeşermiş. keşke buralarda öyle olsa. bu sene halimiz harap.

İnşallah sizinkilerde arayı kapatır.

Ağır Abi link=topic=72561.msg842852#msg842852 date=1391814187' Alıntı:
Kolay gelsin erkan Fiat karayollarının dozer gibi yapmış köprüyü tek başına maşallh :D

Üzerindeki operatör belgeli ondan...:D