• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

[GoPRO] ERKUNT HAŞMET 110 & CLAAS ARES 557 & PARLAYAN 800 LT KANOLA İLAÇLAMADA 2015.!

[GoPRO] ERKUNT HAŞMET 110 & CLAAS ARES 557 VE PARLAYAN 800 LT KANOLA İLAÇLAMADA 2015...!!!

21/11/2015

Arkadaşlar bu fotoğraflarda ve video da 2015 yılından kanola ilaçlama çalışmamızı göreceksiniz. Her zaman ki gibi Erkunt Haşmet 110 Lüks ilaçlama görevinde tabi ki o zaman ki 800 Lt ilaçlama makinamız ile. Claas Ares 557 ATX ise restorasyon öncesi haliyle tankerimiz ile su taşıma görevinde. O zaman işten güçten paylaşma fırsatım olmamış. Arada kalmış çekimler. Bende bulunca sizlerle paylaşmak istedim...;)

alipasalierkan....;)

Youtube HD 1080P Video...!!!

https://www.youtube.com/watch?v=4StqnHPDFtM
[video=youtube;4StqnHPDFtM]https://www.youtube.com/watch?v=4StqnHPDFtM[/video]

SON

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

Maşallah erkan abi yıllar öncesinin resimleri duruyor daha
İlk çekmeye başladığım zamana ait fotoğraflar bile mevcut. Bunlar yüksek lisans zamanında paylaşamadıklarım. Bir de askere gidipte paylaşamadıklarım var. Onlarda zamanla gelecek.

Bereketli olsun Erkan , yurtdışı sitelerde gördüğümüz paylaşımlar gibi olmuş :)
Güzel iş olmuş Erkan..
Bende diyorum bunun tanker class boyalı değilmiydi diye meÄ£erse eski fotolarmış
Daha gelecek fotoğraflar var.

Abi holder icin 110 beygir tanker cekmek icin class kullaniyorsunuz petrol kuyunuz mu var

Abi konya dönümü ile 100 dönümden fazla yer ekiyorum 415 fiat 285 massey var mazotun gozune bakiyorum hani sizi savurganlikla da suclamiyorum yanlis anlamayin ama nasil ustesinden geliyorsunuz bu maliyetlerin
Şuan ki kullandığımız ilaç makinası 1000 LT. Bundan da büyük. Bu traktör zor sallıyor. Daha ufak traktörlerimizde var. Ama onlara olmuyor. 135 Ferguson' a nasıl takacağız? Hadi tanker için Fiat 65-46 traktörümüzü takalım. Zaten yakın yerlerde takıyoruz. Ama bazı yerlerimiz uzak. Cezaevi tarafında yer işliyoruz. Yollarda Jandarma çevirme yapıyor. Eski traktörler ile gitmek genelde dert oluyor. Yani bizde keyfimizden takmıyoruz. İşimizin gereği ve şartlardan dolayı takıyoruz. Yeri geldine ufak traktörleri de uygun işimize koşuyoruz.

Üst Alt