Erkunt Nimet 70 E ile Massey Ferguson 277 gold kapışması..

Ynt: Erkunt Nimet 70 E ile Massey Ferguson 277 gold kapışması..

gardaş ince teker sert zeminde(asvaltta) herzaman kalından daha iyidir unutma goldda kalın teker olsa sonuç dahada kötü olurdu yani aly-*-s . kalın teker karda çamurda yumuşak topraklarad daha iyi olur yani

arkadaşlar ikisinin de tekerleri aynı kalınlıkta gold kullanıcısının dediğine göre ağırlıkları da aynı... yapmadığımızı bırakmadık üst çekiye de taktık çekemedi beni:)) şimdi mf 3,075 rakip olamıyor 85 jd kaçıyor deutz ' un adı bile geçmiyor...

malicavdar link=topic=53514.msg562848#msg562848 date=1331731319' Alıntı:
arkadaşlar ikisinin de tekerleri aynı kalınlıkta gold kullanıcısının dediğine göre ağırlıkları da aynı... yapmadığımızı bırakmadık üst çekiye de taktık çekemedi beni:)) şimdi mf 3,075 rakip olamıyor 85 jd kaçıyor deutz ' un adı bile geçmiyor...
Şimdi bu arkadaş nimet 70 in mf 3075 ve 85 jd cekecegınımı soyluyor yoksa benım gözlerde bi sorun mu var allah aşkına yavvv...
Şimdi bişey derdım ama neyse .....

LORUOĞLU link=topic=53514.msg562867#msg562867 date=1331732864' Alıntı:
Şimdi bu arkadaş nimet 70 in mf 3075 ve 85 jd cekecegınımı soyluyor yoksa benım gözlerde bi sorun mu var allah aşkına yavvv...
Şimdi bişey derdım ama neyse .....
arkadaşım 77 goldu öyle rahat çekince çekiniyorlar haliyle.. belki çeker beni onu bilmem ama ben onu çekersem, 70 beygirle phantomu çekersem nasıl çıkacak o traktör dışarıya:) o da haklı

koymuşlar traktöre ağırlık onu çektiriyor bunu çektiriyo yiyosa tarlada kapışsınlar bize önemli olan tarla ve yakıt erkuta az yakıyo diyolar ama bu sene pancar çektik 70 t/e 2w ile eniştenin 285 mf bir depoyla 2 çekti biz hergün depo doldurduk net römork ağırlıkları 4.800 kg geliyodu

kardes tümosanın kaçlığını çektin onuda bi yazsaydın ama şunuda belirtiyim buralarda erkuntun karizma yerle bir..ha şu da bi kesin çekişmede ağırlık vites farkı zamanlama faktörleri çok önemli o nedenle öyle bi çekişmeyle iddalı yorumlar yapılmamalı bence..