Erkunt Servet 80 İç Resimler Geldi

Ynt: Erkunt Servet 80 İç Resimler Geldi

hayırlı olsun güle güle kullanın damper çıkışları 2 tane galiba bide koltuk başlığı yok gibi klimasıda konvektadan farklı sıcaklık ayarı yapılabiliyo bunlar daha iyi. ek pistonda isteğe göre takılıyo demi bunlara

fabrıka takmamıs pıston cıkıslarını 2 tane var ama sen ıstersen cogalta bılıosun ve fabrka motorun ustunde onuda vermıs pıston gırıs ve cıkıslarını

Allah hayırlı ugurlu etsin kaza bela göstermesin kardeş, şimdi kötü motor diye motor yok hepsi son teknolojiyle yapılıyor her ürün güzel senin traktörde güzel hele kabini yan tarafa hostes koltugu takdır çok tatlı olur benden söylemesi kabinin geniş yani ok-*-s

paylaşım için tşk bişi sorcaktım gecenlerde istanbula gidiyordum kamyonun birinde böyle bir seksenlik erkunt vardı ama onun kabininde hostes koldugu felan vardı tabi daha fazla inceleyemedim çünkü kamyondaydı bunda neden yok hostes koltugu

okan6445 link=topic=40217.msg353210#msg353210 date=1299428527' Alıntı:
paylaşım için tşk bişi sorcaktım gecenlerde istanbula gidiyordum kamyonun birinde böyle bir seksenlik erkunt vardı ama onun kabininde hostes koldugu felan vardı tabi daha fazla inceleyemedim çünkü kamyondaydı bunda neden yok hostes koltugu

sarısam hostes koltugunu istege gore sen taktırıyosun kardes yanlıs bılmıosam