Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

Eline sağlık, 10 numara 5 yıldız olmuş, Tebrikler.

masallah masallah cok güzel abi gelir gelmez işlere başlamışsın
Biraz hızlı başladık. Daha dinlenemeden işe koyuldum...:D

Helal olsun Erkan Bey on numara beş yıldız olmuş. Kafası çalışan adama kurban olayım :)

Boyası felan güzelde claas yazısı ayrı bir güzel. Galvaniz in fiyatı nedir bende yapıyım eski tankere.
2.400 TL yanlış bilmiyorsam. Ben askerdeyken almışlar. O zaman lafı geçtiydi. Ama tekrar sormadım bir daha...

Abi görende Class su tankeride mi üretiyo zanneder MaşaAllah .
Geçende kuyudan su çekerken yabancı biri traktör ile geçiyordu. Adam tankere garip garip baktı. Heralde dediğin gibi sanmıştır...:D

Abi eline sağlık güzel olmuş
resimdeki yazı stilinin adını biliyormusun medionun yazıları kalktı aynı yazı galiba

Ekli dosyayı görüntüle 19304
Yazı fontunun ismi HandelGotDBol bu yazı normal stil. Ama italik yapıyor reklamcı.

Eline Sağlık Erkan abi gayet güzel olmuş...

Vallahi billahi helal olsun orjinal gibi şunun güzelliğine bak

Tebrik ediyorum ugrasmissin yapmissin helal olsun

Tebrik ediyorum. Inanamadim resmen. Harika iscilik boyasi onakeza .emegine yūregine sahlik.

eline sağlık erkan abi süper olmuş

Çok güzel olmuş ya ellerinizee sağlık bendede bi 2.5 tonluk var kışın restore etmeyi düşünüyorum

Eline sağlık erkan orjinalden farksız olmuş..

Ugraşırken bizleri de unutmamişsın, foto yapmişsin. Güle güle kullan.

Çok güzel olmuş güle güle kulananın

Tebrikler çok güzel olmuş

Muhteşem bir dönüşle hoş geldin Erkan bey.
Gecmiş olsun der işlerinde kolaylık ve bereketler dilerim.

Eline sağlık Erkan :) bu ara da tekrardan hoşgeldin biraderim.

Eline sağlık Erkan burda fotoları görmesem tankerin claas fabrikasında üretildi sanırdım.

Vallaha süper su tankeri çok klas olmuş[emoji4]

Paylaşım için teşekkürler.Çok profesyonelce olmuş lastikler değişse 0 gibi olacak.ilham verdin şimdi benim 135 liğin arka tekneye de bir el atmam lazım :D
Lastik var. Belki bir ara takarız. Römorka geniş aldıktı. Ondan çıkma daha yeniler var. At tabi ben 135' in römorkunu da ona göre restore ettimdi.

21.jpg

22.jpg

23.jpg

24.jpg

25.jpg

26.jpg

27.jpg

28.jpg

29.jpg

30.jpg

31.jpg

32.jpg