Ford 5000 lik hangi modeli tercih edilir?

Arkadaşlar 5000 lik fordlarin modeline göre beygiri degisiyor biliyorum. Süper olanlara mi bakalim?
Bir ihtimal steyr 8073 de bakabiliriz.Model farklari varmi?Şimdiden teşekkürler ...
Selamlar iyi bayramlar, güç istiyorsan 5000 bakacan süper ile fark var mı bilmiyorum , fakat ömürlük motorlar komple motor blok yeni bulabilirsen iyi olur, orjinali artık tad vermez, ..... hafif yapıda toprak için 8073 3 yıl kullandım , az yakar ara işler için bitirim, bir teneke mazotla akşama kadar tarla işlerinde çalışır, ilaç gübreara çapa, buna göre tercih yap derim vede herkese dost tavsiyem muhakkak bir ustaya gösterim,

• Beğen
Tepkiler: cemilAltan
Eyvallah kardeşim ustadan yana sikinyi yok iyi bir ustam var yanimda.Aslinda hemen düşünmüyordum ama motor fiyatlari cok yükselmiş. Seneye ne olacagi belli olmaz ama sıfır traktor fiyatlari geri gelmiyecegine göre simdiden alayim diyorum...

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
5000'lerin kara ford olanları 68 model öncesi olması lazım süperler 68 sonrası üretilmiş
Kara fordlar 68 bg
Süper fordlar 74 bg aklımda kalan bilgiler birkaç rakam eksik fazlalık olabilir
Kara fordların volantı daha büyüktür ve kısadır süperler daha uzundur
25 bin lira yazmışlar erkunt bayide 68 model 5000 lik inceledim volantı kazan gibi çok büyüktü kontağa bastık tık yok yaşlı makine yorulmuş artık bayiye aküsü zayıf dedim geçiştirdim