• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Fuarlarda ve tarım organizasyonlar in da bulunan "Trakklup "üyelerinin taninmasi

Fuarlarda ve tarım organizasyonlar in da bulunan "Trakklup "üyelerinin taninmasi

Arkadaşlar,bilhassa fuarlar da birbirimizi tanımak tanışmak maksadı ile yakalarimiza "Trakklup" tanıtım kartının takmayı öneriyorum.Ne dersiniz?19 ocak İzmir tarım fuarında bunu uygulamamız nasıl olur , tanışırız

Cevap: Fuarlarda ve tarım organizasyonlar in da bulunan "Trakklup "üyelerinin taninma

Bence iyi fikir çoğu arkadaşlarla kesinlikle karşılaşıyoruzdur ama tanışmıyoruz yaka kartı da olabilir fuar alanında bir markada bayiide buluşmada olabilir

Cevap: Fuarlarda ve tarım organizasyonlar in da bulunan "Trakklup "üyelerinin taninma

Bursa tarım fuarında da uyguladık ama fazla gezip hareket edemedigimden sadece
Giderken John Deere standından bir arkadaş la tanışmıştım.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Keşke rozetlerimiz olsa, sizin uygulama da çok güzel olmuş.:)

Bursa tarım fuarında da uyguladık ama fazla gezip hareket edemedigimden sadece
Giderken John Deere standından bir arkadaş la tanışmıştım.
Buluşmalarda ki hoş muhabbet ortamı resimlerden okunuyor gitme fırsatım olmadı hiç açıkcası çok isterim buradan bilgilerini paylaşan abilerimizin kardeşlerimizn birde yüz yüze muhabbetini dinlemeyi,buluşmalara gelemeyen fuarları gezen bir çiftçi için bence on numara olur

Buluşmalarda ki hoş muhabbet ortamı resimlerden okunuyor gitme fırsatım olmadı hiç açıkcası çok isterim buradan bilgilerini paylaşan abilerimizin kardeşlerimizn birde yüz yüze muhabbetini dinlemeyi,buluşmalara gelemeyen fuarları gezen bir çiftçi için bence on numara olur
Mehmet, o zaman gelecek ay ki Denizli fuarında ev sahibi sensin :) Bu işin nasıl olduğunu bize göster, örnek ol :)

Allah nasip ederse ,19 ocak ta İzmir tarim fuarına katilacak,üyelerimiz "Trakklup" kartlarini takarlarsa; tanişiriz

Bir kalın kağıt parçası ile yapabilirsiniz
aynen abim..
ya herhangi bir reklamcıda trakkulüp logosuyla birlikte isminizi yazdırır takarız..
yada kendimiz herhangi bir unsurla belirttikmi olur..
önemli olan karşıdakinin görüp tanıması..

aynen abim..
ya herhangi bir reklamcıda trakkulüp logosuyla birlikte isminizi yazdırır takarız..
yada kendimiz herhangi bir unsurla belirttikmi olur..
önemli olan karşıdakinin görüp tanıması..
Çok doğru,herhangi bir kırtasiye den yakaya takılan isimlikilerden satinalarak temin edilerek .Kalın yüzlü Keçeli kalemle "Trakklup" ibare yazilabilir.
Bu sayede;Daha sonra Trakklup üyelerinin birbiri ile tanışmaları ve fotoğrafları ,sohbetleri ve tarımsal konulara ait video ve resimler bu forumda paylaşılır,yeni bir yararli konu olabilir

Son düzenleme:

Üst Alt