• TrakKulüp Youtube'da Yayınlanan Son Videolar:
    ➤ TÜMOSAN'ın Tarihçesi. İzlemek için tıklayınız.
    ➤ Erkunt Hasret 125 Tanıtımı. İzlemek için tıklayınız.

Gelmiyor

Erkunt 125 in fiyatları ne kadar
330 bin fiyatı var dediler pazarlıktada kur fiyatlarından ve ileri tarihli teslimattan dolayı çok fazla pazarlık etmiyorlar açıkçası satmak istemiyorlar fakat konfor açısından çok hoşuma gitti 110 erkunta göre içeride ki ses neredeyse yarı yarıya kabin süspansiyonu gayet güzel o eski yumatulardan kalma ekran gitmiş gayet kaliteli bir gösterge gelmiş vites geçişleri 110 a göre daha yumuşak John Deere 2020 6120m i de alıcı gözüyle inceledim tam olarak yarı parasına erkunt içeride ki ses birbirine yakın ama john deere artık aşmış kendini kusur bulamadım 4/4 lük makine.

330 bin fiyatı var dediler pazarlıktada kur fiyatlarından ve ileri tarihli teslimattan dolayı çok fazla pazarlık etmiyorlar açıkçası satmak istemiyorlar fakat konfor açısından çok hoşuma gitti 110 erkunta göre içeride ki ses neredeyse yarı yarıya kabin süspansiyonu gayet güzel o eski yumatulardan kalma ekran gitmiş gayet kaliteli bir gösterge gelmiş vites geçişleri 110 a göre daha yumuşak John Deere 2020 6120m i de alıcı gözüyle inceledim tam olarak yarı parasına erkunt içeride ki ses birbirine yakın ama john deere artık aşmış kendini kusur bulamadım 4/4 lük makine.
Hayırlı olsun

330 bin fiyatı var dediler pazarlıkta da kur fiyatlarından ve ileri tarihli teslimattan dolayı çok fazla pazarlık etmiyorlar açıkçası satmak istemiyorlar fakat konfor açısından çok hoşuma gitti 110 erkunt a göre içeride ki ses neredeyse yarı yarıya kabin süspansiyonu gayet güzel o eski yumatulardan kalma ekran gitmiş gayet kaliteli bir gösterge gelmiş vites geçişleri 110 a göre daha yumuşak John Deere 2020 6120 m i de alıcı gözüyle inceledim tam olarak yarı parasına erkunt içeride ki ses birbirine yakın ama john deere artık aşmış kendini kusur bulamadım 4/4 lük makine.
Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermeden kullanmak nasip etsin.
Paritenin fazla oynuyor olması üreteni de rahatsız eder.Stoksuz çalışıyorsa yerine malzeme koyabilmek sorun oluşturabiliyor.
5 sınıfı traktörlerin yurt dışı piyasasında fazla alıcısı bulunmuyor, fuarları dolaşıp bize geri geliyorlar.
Avrupa piyasasında Fendth 314 Vario, John deere 6120 R ve 6130 R rağbet gören modellerdi.

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt