Gelmiyor

Erkunt 125 in fiyatları ne kadar

330 bin fiyatı var dediler pazarlıktada kur fiyatlarından ve ileri tarihli teslimattan dolayı çok fazla pazarlık etmiyorlar açıkçası satmak istemiyorlar fakat konfor açısından çok hoşuma gitti 110 erkunta göre içeride ki ses neredeyse yarı yarıya kabin süspansiyonu gayet güzel o eski yumatulardan kalma ekran gitmiş gayet kaliteli bir gösterge gelmiş vites geçişleri 110 a göre daha yumuşak John Deere 2020 6120m i de alıcı gözüyle inceledim tam olarak yarı parasına erkunt içeride ki ses birbirine yakın ama john deere artık aşmış kendini kusur bulamadım 4/4 lük makine.

330 bin fiyatı var dediler pazarlıktada kur fiyatlarından ve ileri tarihli teslimattan dolayı çok fazla pazarlık etmiyorlar açıkçası satmak istemiyorlar fakat konfor açısından çok hoşuma gitti 110 erkunta göre içeride ki ses neredeyse yarı yarıya kabin süspansiyonu gayet güzel o eski yumatulardan kalma ekran gitmiş gayet kaliteli bir gösterge gelmiş vites geçişleri 110 a göre daha yumuşak John Deere 2020 6120m i de alıcı gözüyle inceledim tam olarak yarı parasına erkunt içeride ki ses birbirine yakın ama john deere artık aşmış kendini kusur bulamadım 4/4 lük makine.
Hayırlı olsun

330 bin fiyatı var dediler pazarlıkta da kur fiyatlarından ve ileri tarihli teslimattan dolayı çok fazla pazarlık etmiyorlar açıkçası satmak istemiyorlar fakat konfor açısından çok hoşuma gitti 110 erkunt a göre içeride ki ses neredeyse yarı yarıya kabin süspansiyonu gayet güzel o eski yumatulardan kalma ekran gitmiş gayet kaliteli bir gösterge gelmiş vites geçişleri 110 a göre daha yumuşak John Deere 2020 6120 m i de alıcı gözüyle inceledim tam olarak yarı parasına erkunt içeride ki ses birbirine yakın ama john deere artık aşmış kendini kusur bulamadım 4/4 lük makine.
Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermeden kullanmak nasip etsin.
Paritenin fazla oynuyor olması üreteni de rahatsız eder.Stoksuz çalışıyorsa yerine malzeme koyabilmek sorun oluşturabiliyor.
5 sınıfı traktörlerin yurt dışı piyasasında fazla alıcısı bulunmuyor, fuarları dolaşıp bize geri geliyorlar.
Avrupa piyasasında Fendth 314 Vario, John deere 6120 R ve 6130 R rağbet gören modellerdi.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci01
Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermeden kullanmak nasip etsin.
Paritenin fazla oynuyor olması üreteni de rahatsız eder.Stoksuz çalışıyorsa yerine malzeme koyabilmek sorun oluşturabiliyor.
5 sınıfı traktörlerin yurt dışı piyasasında fazla alıcısı bulunmuyor, fuarları dolaşıp bize geri geliyorlar.
Avrupa piyasasında Fendth 314 Vario, John deere 6120 R ve 6130 R rağbet gören modellerdi.
Şuanda massey ferguson 5612 kullanıyoruz bi traktör alırken herşeyinden önce servis yedek parça ağına bakmak gerekir ben sivasta yaşıyorum ve sivasta masseyin büyük trakörünü kullanmak gerçwkten sıkıntı rahatlık konfor özellik çekiş diyecek bişeyim yok ama bi arızada çözecek adamda yok parçasıda yok.

Öncelikle tüm islam aleminin kurban bayramı mübarek olsun.Haziran ayının başından beri tr6.130 traktör bekliyoruz gelmiyor aynı sorunu yaşayan varmı?
Hayırlı olsun bizim burdada bi abimiz aynısından aldı onu traktör bu pandemi olaylarından dolayı altı ay sonra geldi. Bu pandemi olayları bir ara fabrikanın çalışmasını dutçrdurmuştu bide sıraya koyuyorlar o yüzden gecikmiştir yakında gelir. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Hayırlısı olsun.
MF 5612 kaliteli ve iyi bir makinedir, yazılım ihtiyaçları var , 145 hp , 600 n.m. torka güncellenebilir.
Fabrikanın TD 110 üzeri bir makine satarız umudu yoktu , bazı şeyler bizim gazımızla yürüdü.
Gazlamayı çok severiz. :)
Arazi ihtiyaçları içinde TR6 modele ihtiyaç var olduğu aşikardır,
CNH nin eksiği 5 ve 6 sınıfı arası (Versum serisi gibi) bir ara model bulunmuyor.
TR6 nın ebatları biraz büyük duruyor, yakar çeker olarak gayet iyidir.
Lazerde TD 110 , 10 lt/saat , TR6 , 11 lt/saat , Fendth 313 Vario , 10 lt/saat , Kubota M135 GX2 , 10 lt/saat civarları yakıt tüketimi var.