• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

[GoPRO]CLAAS MEDION 340, VALTRA N111e & HATTAT T4100 ARPA HASATINDA 2016...!!!

11/06/2016

Arkadaşlar bu fotoğraflar da ve video da 2016 yılında bir müşterimizin arpa hasatını yapmaktayız. Her zaman ki gibi Medion 340 hasat görevindeydi. Valtra N 111e ve Hattat T 4100 ise taşıma görevindeydi. Şimdi sizleri fotoğraflar ve GoPRO çekim ile başbaşa bırakıyorum....;)

alipasalierkan.....;)

Youtube HD 1080P GoPRO Video:

https://www.youtube.com/watch?v=OdC02WxWdG8
[video=youtube;OdC02WxWdG8]https://www.youtube.com/watch?v=OdC02WxWdG8[/video]

SON

First CLAAS....!!!:cool:

Son düzenleme:
Fotoğraflar çok güzel. Erkan abi şu 65-46 yı satmayı düşünüyormusuz? kaç model kaç saatte rektefe yaptırdınız mı çok temiz orijinal olduğu belli titiz kullanılmış.

Güzel paylaşım Erkan Abi el kamerasının değişmez zamanı gelmiş gibi :D bu arada claas enkadan askoya geçmesini nasıl değerlendiriyosun Abi konuyu kaynatmadan sorayım hazır :)

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

Güzel paylaşım kolay gelsin
Paylaşım için teşekkürler ;)
Güzel paylaşım olmuş.
Erkan konunun altı gelmiyor birader maşallah.
Guzel paylaşımlar erkan
Fotoğraflar çok güzel. Erkan abi şu 65-46 yı satmayı düşünüyormusuz? kaç model kaç saatte rektefe yaptırdınız mı çok temiz orijinal olduğu belli titiz kullanılmış.
İstersen verelim sana...:D 87 model, saatini bilmiyorum bozuldu değiştirdikti, ama çok çalışan bir traktör değil en azından son 15 senedir. Rektefe yaptırmadık sadece bu sene ilk defa debriyaj balatası değişti.

Güzel paylaşım Erkan Abi el kamerasının değişmez zamanı gelmiş gibi :D bu arada claas enkadan askoya geçmesini nasıl değerlendiriyosun Abi konuyu kaynatmadan sorayım hazır :)
Telefon ile çekiyordum. O da ben askerdeyken rahmetli oldu. Geldine yeni aldım. Şuan onunla çekiyorum. Asko zaten Sanko' nun alt kolu daha iyi olacağını düşünüyorum. Neden dersen firmanın zaten tarım ile uğraşan kolu var. Kendine ait markaları var. Enka iş makinası sektöründeydi. Üretim yoktu zaten. Birazda o yüzden Asko' ya geçti diyebiliriz. CLAAS' ın Türkiye' de büyük ihtimal montajı ilerleyen yıllarda olacak. O yüzden de Sanko' yu tercih etti diye düşünüyorum. Sanko' nun hâla hazırda bulunan bayi ve servis ağı var. Bunlarda CLAAS' ın yayılmasına etkili olacaktır. Şuana kadar Asko' da tek beğenemdiğim nokta biraz süreç yavaş ilerliyor. Daha çabuk adepte olurlar diye düşünüyordum. Konya fuarından sonra aktif olacaklar diye düşünüyorum büyük ihtimal.

Üst Alt