Growtech Eurasia, 3-6 Aralık 2009 tarihleri arasında 9. kez gerçekleştirilecek.

Growtech Eurasia, 3-6 Aralık 2009 tarihleri arasında 9. kez gerçekleştirilecek.
Organik tarımdan çiçekçiliğe, sera teknolojilerinden sulama sistemlerine geniş bir yelpazede ürün ve hizmetler sunan ve Türk tarımının geleceği için umut ışığı olan Growtech Eurasia, 3-6 Aralık 2009 tarihleri arasında 9. kez gerçekleştirilecek.NTSR fuarcılık tarafında organize edilen fuarın düzenlenmesine uzun bir süre olmasına rağmen yerli ve yabancı firmalar, şimdiden yer kapma yarışına girdi. Antalya Expo Center`da 15 bin metrekarelik alanda düzenlenecek fuar için şu ana kadar 165 firmanın opsiyon formunu imzalayarak 12 bin metrekarelik stand alanı istediği bildirildi.

NTSR Fuarcılık Proje Grup Direktörü Canan Elibollar, konuyla ilgili açıklamasında, Growtech Eurasia Fuarı`na şimdiden yoğun talep olduğunu belirterek, katılımcıların mevcut iş bağlantılarını güçlendirmek adına fuarı çok değerli bir yatırım olarak gördüğünü söyledi. Growtech Eurasia`nın geçen yıl, 18 ülkeden 393 katılımcı ile 53 ülkeden 47 bin 534 ziyaretçiyi biraraya getirdiğini aktaran Elibollar, `Ayrıca fuar, yerli ve yabancı ticaret heyetleriyle, uluslararası iş anlaşmalarının imzalandığı bir platforma dönüştü.` dedi.

Growtech Eurasia 2009`a yerli ve yabancı 420 katılımcı ve 60 bin ziyaretçi bekleniyor. Fuarda; Hollanda, İspanya, Almanya, Fransa ve İngiltere milli düzeyde olmak üzere Çin, Amerika, İtalya, Belçika, İsrail, Avusturya, Yunanistan, Rusya, İsviçre, Yeni Zelanda, Sri Lanka, Tayvan, Mısır, Costa Rica ülkelerinden katılımcılar yer alacak.
 

Benzer Konular