Gübre Serpme Makinam ve Kamera Sistemi (gökhanözkan)

Ynt: Gübre Serpme Makinam ve Kamera Sistemi (gökhanözkan)

bilal tıraşçı link=topic=73602.msg860888#msg860888 date=1394291756' Alıntı:
Hayırlı Olsun Abi.. Yakında Uydudan İletişimle Şöforsüz Tarlada Sürdürürsün Sen :D
Toplulaştırma yapılsa o işde aklımda.en azından gps takip sistemi.ama şu an uyduyu tarlanın ortasına diksek yine motor kendi süremez ;D
Teşekkür ettim ;)

Mehmet CÖMERT link=topic=73602.msg860889#msg860889 date=1394292032' Alıntı:
hayırlı olsun Gökhan maşallah ekibi yenilemeye devam kamera sistemide güzel olmuş ok-*-s
Teşekkür ettim Mehmet.İmkanlar dahilinde bişiler yapıyoruz.Allah herkese nasip etsin.

Gökhanım hayırlı uğurlu olsun.
Ekipmanın gayet teknolojik.
Kamera sistemide hayırlı olsun.
Burada satılıyor olsa bende yapacam
herhalde netten sipariş verecem..

Kamera gece görüşlü hd japon malı abi ama monitor seninki gibi 7inch.müsait bi zamanda ben alcam abi aldığımda takıp gece çözünürlüğü ne bakarım sana bilgi veririm abi bi arkadasım kamera aldı gece güzel gösteriyor diyor ama gidip bakmadım ben uygulayınca sana kesin bi haber veririm abi

tahir link=topic=73602.msg860961#msg860961 date=1394299603' Alıntı:
Kamera gece görüşlü hd japon malı abi ama monitor seninki gibi 7inch.müsait bi zamanda ben alcam abi aldığımda takıp gece çözünürlüğü ne bakarım sana bilgi veririm abi bi arkadasım kamera aldı gece güzel gösteriyor diyor ama gidip bakmadım ben uygulayınca sana kesin bi haber veririm abi
tahir şu kamera işini netten mi araştıracan bende bunu uygulayacam ama nettekilere asla güvenemiyorum nasıl edecez.

Güzel paylaşım Gökhan abi. Döner ve kamerada hayırlı olsun. İkiside süper olmuş. Bende Ares ' i aldığımızdan beri takacak oluyorum. Ama bir türlü fırsat olmadı. Belki bu sene biçerdövere takarım. Sonra işler bitince Ares ' e...;)

Hayırlı olsun her ikiside Gökhan.Gübre serpmenin avrupai bir görünümü var.Markasını görmesek bize yabancı bir marka söylesen inanırdık yani.Kamerada çok şekil durmuş.Yurt dışındaki çekilmiş vidyolarda görüyoruz sadece sağ tarafta monitör.Güle güle kullan uygulamaların olmayanları teşvik edecek cinsten ;) (Gürkan,umutmalkoc,ademin gibi)

ve yusuf bu hırsla gidip deutzun kabininin canına gececektir mf gibi yapmak isteyecektir..
gökhandan gördüğü kamera sisteminide yapmaya çalışışacak..
belkide kabini it kulübesine dönecektir ..
gökhana uyarsan yusuf böyle olacak:)
olsun deneyecek bennn ...