Güncel Ayçiçek Fiyatları

Fiyatların çıkması rahatsızlıkmı yarattı
ÖN YARGILI OLMADAN KONUYU EN BAŞINDAN OKURSAN DERDİMİZİ ANLARSIN KARDEŞİM.FİYATLARIN ARTMASI RAHATSIZLIK DEĞİL AKSİNE ÇİFTÇİ DOSTLARIM ADINA SEVİNDİK İNŞALLAH 5 LİRAYA ÇIKAR..FAKAT HASAT SEZONU 2800 E VERİP ARADAN 1 AY SONRA BAŞKA BÖLGELERİN MALLARI ÇIKINCA FİYATLARIN ORADA 3500 DAN
AÇILMASI KENDİ BÖLGEMİZDEKİ TÜCCAR VEYA HER KİM 2800 E SEBEP OLDUYSA ONLARA YAKINMAMIZIN DOĞAL HAKKIMIZ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM..ÖNCE KENDİNİ ÇUKUROVA ÇİFTÇİLERİNİN YERİNE KOY ÖYLE YORUM YAP.....

Son durum Muratlı
Screenshot_20200827-121749.jpg

Bugün Uzunköprü ve Edirne borsaları 40 yağ 3450 3500 arası değişiyor yükseliş devam ediyor firmalar her gün msj atıyor 40 50 kuruş her msjda fiyatlar artıyor
Ben daha önce söylediğim gibi 4 lira civarında olur demiştim bence dolar yükselme eğiliminde büyük firmalar şuan uygun fiyatla mal alıp stok yapmak istiyor lar eğer konuşulan gibi dolar da 10 lira üstü fiyat oluşursa ayçiçek kış aylarında 5 6 lira civarında olur benim görüşüm bu yönde

Uzunköprü’de 40 yağ 3500 tlye evden yada tarladan teslim alırım diyor tüccar. Bir ay sonra 4 tlyi, kışa da 4,5 tlyi görürse şaşırmam. En azından aldığım duyumlar da bu yönde. Bu yıl çöpü olan çöpünü saklasın. O bile para yapacak.

Darısı çeltigin başına inşallah :) 😁