Günün Fotoğrafı

MaaşAllah, bereketli olsun.
Bugün, buğdaylara ikinci gübreleri attık, bizim yonca da sizinkinden bir yaprak canlı duruyor.
23 Nisan Bayram'ında biçilecek tava gelir, umarım.
Üre attığımız buğdaylar kara bulut gibi olmuşlar.
Yonca ekimi yapacağımız tarlalara taban gübresi attık.
Komşu tarlada yonca ekende olmuş, merdanesini bile çekmiş.
Fındık ocak temizliği devam ediyor, millet çalışıyor.

MaaşAllah, bereketli olsun.
Bugün, buğdaylara ikinci gübreleri attık, bizim yonca da sizinkinden bir yaprak canlı duruyor.
23 Nisan Bayram'ında biçilecek tava gelir, umarım.
Üre attığımız buğdaylar kara bulut gibi olmuşlar.
Yonca ekimi yapacağımız tarlalara taban gübresi attık.
Komşu tarlada yonca ekende olmuş, merdanesini bile çekmiş.
Fındık ocak temizliği devam ediyor, millet çalışıyor.
Sağolasın abi bu resim 9 gün önce cektimdi şuan bunun 3 katı olmuştur nisan ilk haftası bicimlik olur

Şantiyedeki dostlarımız 🙂

Resimler ve ekler

• IMG_20200312_033622.jpg
    IMG_20200312_033622.jpg
    2.8 MB · Görüntüleme: 79
Ortakol saplamasına pim takmamış sın bu çok önemli tehlikeli helede yolda
Yenisi 11 bin demişti bayi
Hayırlı olsun
Kaça geldi acaba

Kardeş aysan kullanmadığın belli. Aysan çivileri öyledir. Sağda pim varsa o sola asla kayma yapmaz. Delikler ve civi girişlerinin özelliği öyle. Ama diikkatın ve uyarın için sağol.

Fiyat çok uygun. İkinci el emsallari 3,5-4 civarı hemde işlemli. Bu 2,5 ve kaynak vs hiç yok.

Kardeş aysan kullanmadığın belli. Aysan çivileri öyledir. Sağda pim varsa o sola asla kayma yapmaz. Delikler ve civi girişlerinin özelliği öyle. Ama diikkatın ve uyarın için sağol.

Fiyat çok uygun. İkinci el emsallari 3,5-4 civarı hemde işlemli. Bu 2,5 ve kaynak vs hiç yok.
Kullanmadığım belli ise sizin orada bu ekipmanın adı farklı ise ben ozaman kullanmadım
Evet yeri geliyo bazen dağda bulamıyorsun bizde çok nadir mecburen pimsiz kullanırız saplama çıkmıyor, fakat bazen pim yerinden düşüp çıktığı oluyor.
IMG_20180404_155148.jpg

Hayırlı olsun Ersen, ikinci el bencede iyi seçim, her alerş sıfır alsak evin yolunu bulamayız.

Kullanmadığım belli ise sizin orada bu ekipmanın adı farklı ise ben ozaman kullanmadım
Evet yeri geliyo bazen dağda bulamıyorsun bizde çok nadir mecburen pimsiz kullanırız saplama çıkmıyor, fakat bazen pim yerinden düşüp çıktığı oluyor.Ekli dosyayı görüntüle 45887

Yav birader tamam. ;))) , şöyle düzelteyim o zaman isim farkından yada düzenek farkından değişiklik olabiliyor. Bizim bu tip makinelere aşağıda ki resimdeki civileri takıyoruz. İki tarafıda delikli olduğu için tek tarafına takmamız yeterli çünkü hendekleri mevcut olduğu için diğer tarafa geçemiyor.

IMG_2113.JPG