Günün Fotoğrafı

selam beyler,
yaz pas geçti,
tekrar kışa başladık,
tekrar selamlar, :(
20200401_145420.jpg
20200401_150245.jpg
20200401_152755.jpg

• Beğen
Tepkiler: cemal ÖZTÜRK
kolay gelsin İsmail yağmur azmı yağdıki tarlaya girmişsin ,bol bereket dilerim, bizde ayak basılmıyor
belki cumartesi gireriz
atalık tohumlarım var yeri hazırlatmıştım şimdi karık çekip ekeceğiz
evin bahçesinde bir dölüm kadar
atalık tohum çeşidim 30 buldu hayırlısı ile
selamlar ............KIRKLARELİYE..........

kolay gelsin İsmail yağmur azmı yağdıki tarlaya girmişsin ,bol bereket dilerim, bizde ayak basılmıyor
belki cumartesi gireriz
atalık tohumlarım var yeri hazırlatmıştım şimdi karık çekip ekeceğiz
evin bahçesinde bir dölüm kadar
atalık tohum çeşidim 30 buldu hayırlısı ile
selamlar ............KIRKLARELİYE..........
Kolay gelsin Rıfkı abi, yerleri hazırlarken bu fotoğrafları çektim, sonra yağış oldu. Birkaç gün sonra son işlem olarak tırmık çekip ekime geçmeyi düşünüyorum. Tav oldu sayılır bizde.

Bugün su motorunu kurdum hatları denedim su kacağı olan yerlerin contalar değiştı damlama sonları körlendi hem soguk hemde cok rüzgarlı bi gündü
Motor 17 hp lombardini
Kuyu 11 mt saaatte 30 ton su 13 donüm karpuza 2.6 damlama ile tek seferde suluyor
Ve yakit tüketimi 1.5 lt civariEkli dosyayı görüntüle 46989Ekli dosyayı görüntüle 46990
Cemal saatte mi 1.5 litre mi yakıyor yoksa 13 dönümün hepsini mi suluyor kusura bakma sanada çok soru soruyorum ama

• Beğen
Tepkiler: h.ilerigiden
Gelmemiş abi senınle bana düştü cemalın karpuzların sıkıntısı cuma demişler dur bakalım inş sıkıntı çıkmaz bu sıte bundan güzel işte arkadaşını aynı kendisi gıbı merak edıyor
Havalar soğuk zaten geç gelse daha iyi , soğukta karpuz yürümez, örtü vardır gerçi ama oda kırağı yaptımı karpuza değen yeri sıkıntı olur çok naziktir karpuz , eski meslek.

Cemal saatte mi 1.5 litre mi yakıyor yoksa 13 dönümün hepsini mi suluyor kusura bakma sanada çok soru soruyorum ama
Aynen başkan saatte 1.5 lt 30 ton saat kuyudan dereden 60 ton saat yine aynı 1.5 2 lt arası ordanda dere bulanık şuan oyüzden bikac sulama burdan olcak
Yok abi cumaya kaldı bakalım
Gelmemiş abi senınle bana düştü cemalın karpuzların sıkıntısı cuma demişler dur bakalım inş sıkıntı çıkmaz bu sıte bundan güzel işte arkadaşını aynı kendisi gıbı merak edıyor
Aynen başkan bekliyoz şuanlik
Havalar soğuk zaten geç gelse daha iyi , soğukta karpuz yürümez, örtü vardır gerçi ama oda kırağı yaptımı karpuza değen yeri sıkıntı olur çok naziktir karpuz , eski meslek.
Bugün gittim daha iş bitmedi gelmedigi biyandan iyi oldu yarin anca biter tarla işi daha hava soguk yarin biraz yükseliyor hayırlısı bakalım