Günün Fotoğrafı

Td yine bildiğimiz gibi, bir hafta arayla iki kere aynı yer sökülür mü ? Canım burnuma geldi artık garantinin bitmesine 2 ay kala para harcatmaya başladı garanti bitince nolur hiç düşünemiyorum
20190823_092742.jpg

• Beğen
Tepkiler: murat1919
Td yine bildiğimiz gibi, bir hafta arayla iki kere aynı yer sökülür mü ? Canım burnuma geldi artık garantinin bitmesine 2 ay kala para harcatmaya başladı garanti bitince nolur hiç düşünemiyorumEkli dosyayı görüntüle 40502
Geçmiş olasun sorun nedir bize de masseylerin hidroliği tak dedirtti 4 bin liralık masraf yaptık bakalım sonu ne olacak
Zaten aynı yer 2 kere arıza veriyorsa tamir olmuyor kronikleşiyor ne yaparsan yap yine arıza veriyor
Bizde fiat varken sanayi bilmezdik masseylere geçince kendimiz de tamirci olduk önce biz söküyoruz tamir edemezsek sanayiye gidiyoruz

Bu maskeler sıcakta bunaltıyor mu? Cilt'de Terleme yapıyor mu?
Daha öncekiler çok terletiyordu.fakat bu ispanya malı terletimiyor.itfaiyeciler de kullanıyormuş.meyvalara ilaç atarken muhakkak tak .bu ilaçların acısı 30 sene sonra çıkar.babama teşhis koyamadılar tarım ilacı dediler.veteriner de satılan mavi lateks eldiven de al hiç yırtılmıyor.maskeler büyük hırdavatçılarda var.100 lira3 5 sene kullanırsın .

Daha öncekiler çok terletiyordu.fakat bu ispanya malı terletimiyor.itfaiyeciler de kullanıyormuş.meyvalara ilaç atarken muhakkak tak .bu ilaçların acısı 30 sene sonra çıkar.babama teşhis koyamadılar tarım ilacı dediler.veteriner de satılan mavi lateks eldiven de al hiç yırtılmıyor.maskeler büyük hırdavatçılarda var.100 lira3 5 sene kullanırsın .

İnternetten alacağım bi yer varmı abi? Ucuz, indirimli oluyor dükkanlara göre. Terletmiyorsa iyi. Neyi var babanızın, geçmiş olsun.

Cemal abi maaşallah bereketli olsun, biraz bilgi ver şu yonca işinden. Yeni başlamış biri olarak tavsiye eder misin? Gider, gelir nasıl?
Sagol sefa ilk sene benim ilk kez ektim hayatımda ama çok zevkli bi iş bićmesi toplaması sulaması falan ilk biçim kimse sormadı şuan telefon susmuyo hergün 3 5 kişi soruyor 15 degil 150 olsa yine satılır şuan ne bi rakam vermek yanliş olur ama ortalama 15 balya alinir iyi sulanirsa

İnternetten alacağım bi yer varmı abi? Ucuz, indirimli oluyor dükkanlara göre. Terletmiyorsa iyi. Neyi var babanızın, geçmiş olsun.
İnt alma görerek al.Çin malı alma kaliteli olsun .ucuz olanlar terletir.kafanı ense arkasından bide başın üstünden sıkanlardan olsun.sağdan soldan hava kaçmasın.babam sigarayı bırakınca akciğer kanseri çıktı erken kurtardık.ama patoloji sonucunu itu mezunu prof.değerlendiremedi bu ciğer sigaradan bu hale gelmez dedi .tarım ilacı.şuanda koah ı var.evde oksijen makinesi ilaçları var.çok şükür iyi.aman bir şey olmaz demeyin .tarım ilaçları bitkiden haftalarca çıkmıyor.bizim kuşak ilerde bunun acısını çekecek.hem yediğimiz hem attığımuz zehirli.iyi maske al.

Sagol sefa ilk sene benim ilk kez ektim hayatımda ama çok zevkli bi iş bićmesi toplaması sulaması falan ilk biçim kimse sormadı şuan telefon susmuyo hergün 3 5 kişi soruyor 15 degil 150 olsa yine satılır şuan ne bi rakam vermek yanliş olur ama ortalama 15 balya alinir iyi sulanirsa

Senin ki 15 dekardı abi yanlış hatırlamıyorsam, 15 dekar'ı her biçimden sonra kaç kere ve kaç saat suluyorsun toplam?

İnt alma görerek al.Çin malı alma kaliteli olsun .ucuz olanlar terletir.kafanı ense arkasından bide başın üstünden sıkanlardan olsun.sağdan soldan hava kaçmasın.babam sigarayı bırakınca akciğer kanseri çıktı erken kurtardık.ama patoloji sonucunu itu mezunu prof.değerlendiremedi bu ciğer sigaradan bu hale gelmez dedi .tarım ilacı.şuanda koah ı var.evde oksijen makinesi ilaçları var.çok şükür iyi.aman bir şey olmaz demeyin .tarım ilaçları bitkiden haftalarca çıkmıyor.bizim kuşak ilerde bunun acısını çekecek.hem yediğimiz hem attığımuz zehirli.iyi maske al.

Tamam abi hırdavatçılara bakayım bi, sıcak çökünce terletmesin yeter. Şu basit maskelerden takıyorum ilaçcıların verdiği, sıcak basınca duramıyor insan. Babanıza Geçmiş olsun. Tarım ilaçlarında en tehlikeli, herbisitler.