Hangi Marka Otomobil Kullanıyorsunuz?

Traktör için soruyoruz, ben de araba için sorayım dedim.

Hangi marka ve model otomobil kullanıyorsunuz? Tercih etme sebebiniz nedir? Avantajları-dezavantajları nelerdir?

Ben başlangıç yapayım.
-Bizde Dacia Sandero Stepway var. Yerden yüksek olması, fiyatının uygun olması sebepleri ile tercih ettik. Az da yakıyor. Lakin bagajı küçük ve konforlu değil. En iyi yeri motoru sanırım.

Ynt: Hangi Marka Otomobil Kullanıyorsunuz?

Mercedes 190e kaya gibi sağlam ve yaşına göre güvenli ayrica hizli.
Kia rio sıfır almistik hala biniyoruz degistirmeyi düşünüyoruz yakit hariç pek avantaji yok.
Tata telconile sadece koyde araziye gidecek seyler romork veya kamyona göre kucuk ve motosiklete buyuk olduğunda kullanıyoruz.
Hedef ise 2015 Passat 1.4 tsi 150 hp highline :)

alifatiherturk link=topic=86214.msg1031173#msg1031173 date=1446380816' Alıntı:
Mercedes 190e kaya gibi sağlam ve yaşına göre güvenli ayrica hizli.
Kia rio sıfır almistik hala biniyoruz degistirmeyi düşünüyoruz yakit hariç pek avantaji yok.
Tata telconile sadece koyde araziye gidecek seyler romork veya kamyona göre kucuk ve motosiklete buyuk olduğunda kullanıyoruz.
Hedef ise 2015 Passat 1.4 tsi 150 hp highline :)

bmw 320 Benzinli İED bindim 2014 ama Hiç biri Şuan 2015 PASSAT 150HP HİGHLİNE GİBİ OLAMAZ BMW TEK ÖZELLİĞİ SERİ OLMASI BAŞKA AVANTAJI YOK passat la
PASSAT CANDIR GERİSİ HEYCAN

oooo sizde neler varmış bea :) Bizim de işte gariban Renault Spring 1.8 var. 92 model. :)
Avantajı düşük yakıt, eşek gibi kullanabilme özelliği, dayanıklı, emsallerine göre seri. Bu arada dayanıklı dediysem harbiden :)
dezavantajı konfor diye bir şey arama, güvenlik önlemleri yok, düz direksiyon,

• Beğen
Tepkiler: BeCKHaM_711

bantun111 link=topic=86214.msg1031181#msg1031181 date=1446385632' Alıntı:
bmw 320 Benzinli İED bindim 2014 ama Hiç biri Şuan 2015 PASSAT 150HP HİGHLİNE GİBİ OLAMAZ BMW TEK ÖZELLİĞİ SERİ OLMASI BAŞKA AVANTAJI YOK passat la
PASSAT CANDIR GERİSİ HEYCAN
Aynen abi katılıyorum. Var mi passat gibi araba :) onceden cc istiyordum passat kasayı yeniledi işler değişti :D ozellik olarak Aşırı dolu araba. Hiz olarak da bir cok 2000 motorlara kafa tutar. Yakiti da uygun onlara göre.

Önceki aracım Lada Samara idi 94 model kırmızı. Şu an kullandığım 93 model Toyota Corolla Ae 101 kasa sağlam konforlu sanayi yolunu unutturur çocukluğumdan beri hayranı olduğum bi araç. Kısmet oldu 4 yıldan fazla oldu alalı çok memnunum dağ taş şantiye geziyom hiç sıkıntı yok.

koridorlar link=topic=86214.msg1031193#msg1031193 date=1446387265' Alıntı:
Önceki aracım Lada Samara idi 94 model kırmızı. Şu an kullandığım Toyota Corolla 101kasa sağlam konforlu sanayi yolunu unutturur çocukluğumdan beri hayranı olduğum bi araç. Kısmet oldu 4 yıldan fazla oldu alalı çok memnunum dağ taş şantiye geziyom hiç sıkıntı yok.
A101 kasa corolla Bizdede var dediğiniz gibi çok iyi bir araba sanayi nedir bilmez konforlu sağlam birde bağımlılık yapıyor şuan ebatça büyük bir arabaya ihtiyacımız var hiç satmak istemiyoruz.Birde Peugeot partner teepe var yakıt ekonomisi hariç 5 para etmez...

2.0 CDTİ İnsignia kullanıyoruz. 130 bg bir araç. Yakıt tüketimi uzun yolda 5.5 litre, şehir içinde 9 litre. Bazı kronik deformasyonları var. Vites topuzunun derisi parçalandı. Çoğu insigniada var bu sorun. Kullanılabilir bir araç.

ailecek toyotacıyız...birde bunların yanına pıck up gelirse tam olucak ama allah elimizdekileri kullanmak nasip etsin... toyota= sorunsuzluk... koy yağını suyunu git gaza uygun geniş daha ne isterimki...almanlar gibi işin üç kağıdına kaçmadan araba yapıp adam gibide duruyrlar arkasında...

Resimler ve ekler

• UGUR.jpg
    UGUR.jpg
    97 KB · Görüntüleme: 266
  • UGUR.jpg
    UGUR.jpg
    97 KB · Görüntüleme: 262

susurluklu10 link=topic=86214.msg1031227#msg1031227 date=1446396948' Alıntı:
ailecek toyotacıyız...birde bunların yanına pıck up gelirse tam olucak ama allah elimizdekileri kullanmak nasip etsin... toyota= sorunsuzluk... koy yağını suyunu git gaza uygun geniş daha ne isterimki...almanlar gibi işin üç kağıdına kaçmadan araba yapıp adam gibide duruyrlar arkasında...
Ortadaki efsane kaç model? :)

koridorlar link=topic=86214.msg1031193#msg1031193 date=1446387265' Alıntı:
Önceki aracım Lada Samara idi 94 model kırmızı. Şu an kullandığım 93 model Toyota Corolla Ae 101 kasa sağlam konforlu sanayi yolunu unutturur çocukluğumdan beri hayranı olduğum bi araç. Kısmet oldu 4 yıldan fazla oldu alalı çok memnunum dağ taş şantiye geziyom hiç sıkıntı yok.
97 model 1.6 gli var bendede 2000 senesinden beri bizde çok saglam arabaymis 15 senedir bikere bile yolda birakmadi. Sürüş keyfi süper.