İNTERCOOLERDE YARDIM

Ynt: İNTERCOOLERDE YARDIM

a70in torku 270 sadeceturbo var benım a60da turboda yok torku 222 aaaynı 3 sılındır perkıns turbolumotorda kullandım 255t mf düşük devırde motor t
amverım alamassın turboda kırık işş zevklı yapmaz ılla devırlı kullanmak ıster ayrıca turbo bıle tork degerıne göre gereklı yada gereksız gorulur kı ınterkoolerde ole nh hepsıne koymuş satış stratejısı veya dıgerlerı . torkun ,ısınman yuksekse koy 4 sılındırse koy ha okunuşu guzel oluyo turbooo ıntercoooleeer ha yakıtsa bana göre motor perkıns olsun pompasıda hakıkı ıngılız olsun hattatınkı gıbı sanayıye gıttınmı takmııyacakları bişide yok :S

Okay arkadasımıza teşekkürler..öncelikle biz bu intercooler işiini profesyonel bir sekilde yapmayı düsünüyoruz uygulama olarak, şuan arge aşamısındayız gerekli standartları olusturabilirsek.ben kendi traktörüme uygularken yurt dısından destek aldım bu adamların mesleği bu 1985 yılından bu yana bu işlerle ugrastığından bahsetti.cok güzel çalısmaları var incelemek isteyen arkadaslar www.intercooler.fi Türkiye'de baslı basına bu işi yapan yok diye biliyorum.olsaydı durum farklı olurdu yapılacak uygulamaların matematigi yaparlardı en azından.
teknik verilerle calısmak hata olasılıklarını her zaman minimuma indirecektir.saygılar,

toprak14 link=topic=40379.msg359050#msg359050 date=1300014214' Alıntı:
Okay arkadasımıza teşekkürler..öncelikle biz bu intercooler işiini profesyonel bir sekilde yapmayı düsünüyoruz uygulama olarak, şuan arge aşamısındayız gerekli standartları olusturabilirsek.ben kendi traktörüme uygularken yurt dısından destek aldım bu adamların mesleği bu 1985 yılından bu yana bu işlerle ugrastığından bahsetti.cok güzel çalısmaları var incelemek isteyen arkadaslar www.intercooler.fi Türkiye'de baslı basına bu işi yapan yok diye biliyorum.olsaydı durum farklı olurdu yapılacak uygulamaların matematigi yaparlardı en azından.
teknik verilerle calısmak hata olasılıklarını her zaman minimuma indirecektir.saygılar,

araştırmak apayrı tabiki ...işin ehlini bulmak en doğrusu ...