İnternetten Avuç Taşlama Makinası Alımı

İnternetten taşlama makinası alacagız evde ufak tefek işleri yapması için ancak butce olarak 250 tl civarı bir ürün düşünüyorum
önerebileceğiniz ürün var mıdır
2 sinde 1 ay önce aldım
Grespompası firma 1049 tl dedi ben netten 649 a aldim
Kuletes kompresor 990 tl di ben 450 ye aldim iyi takip et indirm gunlerini takip et ben 2 sindende memnunun
20191206_162615.jpg

2 sinde 1 ay önce aldım
Grespompası firma 1049 tl dedi ben netten 649 a aldim
Kuletes kompresor 990 tl di ben 450 ye aldim iyi takip et indirm gunlerini takip et ben 2 sindende memnununEkli dosyayı görüntüle 43827
kuletas gıbı 50 litrelık bnde bir urun arıyorum ancak arıza durumunda sıkıntı yasarım dıye ınternetten kompresöre uzak duruyordum cevremde ıse aynı urune daha cok paralar ıstıyorlar kaç lıtrelık sızın kı hocam

kuletas gıbı 50 litrelık bnde bir urun arıyorum ancak arıza durumunda sıkıntı yasarım dıye ınternetten kompresöre uzak duruyordum cevremde ıse aynı urune daha cok paralar ıstıyorlar kaç lıtrelık sızın kı hocam
50 lt aynısi burda 900 lira
Başka bi marka hydai 1100 lira atlas marka 700 lira yani 700 800 tl altında 50 lt ben bulamadim cok arastirdim en uygun ve markada bildimiz marka olunca buna karar verdim

İnternetten taşlama makinası alacagız evde ufak tefek işleri yapması için ancak butce olarak 250 tl civarı bir ürün düşünüyorum
Tekzenin kendi yaptirdigi marka var.Maestro.
Hesaplı ve kaliteli tavsiye ederim.Biz aldik kullaniyoruz.
Bilinen markaların fiyatı çok yüksek.
Screenshot_20191231-165315_Chrome.jpg

Ben d

Ben de 2 tane (köy ve yazlık) Black&decker var.250 bütçeyle gayet güzel avuç taşlamalar alabilirsiniz.500 W almayın,zorlanınca duman tütüp motoru yanıyor.En az 720W olsun.850 W daha iyi. Bir tane 500 W şok market taşlamasını yaktım,bir tane nalbur zinciri markasını da açma kapama yeri tutukluk yaptığından can güvenliği yüzünden attım. Black&decker larda sağ-sol tutma yerine ek olarak tepede de tutma yeri var,çok işe yarıyor,iyi düşünülmüş.Açma kapama yerleri de güvenli çalışıyor.Çok çok tehlikeli bir alet.Her zaman eldiven ve iş gözlüğü ile çalışınız.Sanayideki ustalar gibi asla tek elle kullanmayın.