İzmir ilçelerinde Ekim Makinası Sahibi Çitçileri Arıyoruz

P_20160414_135417.jpg

P_20160414_134648.jpg

P_20160413_122206.jpg

IMG_4902.JPG

P_20160509_123553.jpg

ilginize öncelikle teşekkür ediyorum ...

Gübre ve tohum aksamları için geliştirdiğimiz elektronik kontrol ünitemizin resimleri ekledim.

Trakya bölgesinde 500 dekardan fazla ekim yapıldı. Sistemimiz Gübre ve tohum da istediğimiz doğruluğu sağlar durumda.

Şimdi gerek tarla ve bölge seçeneklerini arttırmak için gerekse denemeler için teknolojiye meraklı ve bu konuda bizim kadar heyecanlı çiftçi arkadaşları arıyoruz.

Ürünümüzün montajı ve kullanımı kolaydır. 1-2 saat içerisinde ekim makinalarınızı elektronik ekim makinaları haline getirebilirsiniz .

Ustadim elektronik ekim makinasi bize ne avantaj saglar ? Her ekim makinasina bu sistem oluyor mu ? Her gubre makinasina bu sistem oluyor mu ?
Unite sayisi fiyati farketirmez mi ? 4 lu 6 li ekim makinesi gibi . Ve ilesitim bilgilierinzi ogrenebilirmiyiz ?

Pnomatik ekim makinasından bahsediyorsak eğer ; çok daha verimli bir gübre atışı sağlar. normal dişli sistemler % 10- 20 arasında hata yaparken bizim sistemimiz %3 lere kadar düşürebiliyor bu oranı , 1980 den bu yana imal edilmiş bütün ekim makinalarına takabiliyoruz 1 saatlik bir işimiz oluyor makinanızda sadece.
makinanın genişlemesi bizim için birşey değiştirmiyor sistemimiz bütün boylara uygun olarak tasarlandı sadece kullandığımız motor değişebiliyor. Ayrıca mikrogranül gübreler içinde sadece kurslar değişerek makinanız uygun hale gelebiliyor.

Sistemimizin bütün bu faydalarına ek olarak kalibrasyon işlemini tek tartımla yapıyorsunuz, traktör seyir halindeyken kabin içerisinden kalibrasyonsuz kg/da oranını değiştirebiliyorsunuz değiştirebiliyorsunuz

Üniversal ekim makinalarına da uygulayabiliyoruz.

Gübre serpme makinaları için uygun değil sadece

Detaylı bilgi için
0 541 3456258