Kabinsiz traktöre hostes koltuğu.

Massey Ferguson 2630 F traktör kullanıyorum sürekli balya işi yapıyorum yanıma binenler çamurluğa (yuvarlak) oturmam zorumda buda zor oluyor. Camurluğun üzerine katlanır hostes koltuğu taktırmak mantıklımı?

Zaten erkenden çıkarıp Malatya diye satiyonuz siz[emoji3]
Hiç malatya diye satmıyoruz, özellikle mut kayısısı diye satılır. Sonra manavda nasıls sarılıyor bilemem. Söylediğin o kadar saçma ki burada kayısıyı komisyonu/tüccar alır mut'da adama bu Malatya kayısısı diye satamazsin ki hiç mantıklı değil. 15 çeşiy kayısı var burada kayısı kolileri var mut kayısısı yazar, özelikle mut kayısısı tanıtılmaya çalışılır.

Hiç malatya diye satmıyoruz, özellikle mut kayısısı diye satılır. Sonra manavda nasıls sarılıyor bilemem. Söylediğin o kadar saçmaki burada kayısıyı komisyonu/tüccar alır mut'da adama bu Malatya katısısı diye satamazsin ki hiç mantıklı değil. 15 çeşiy kayısı var burada kayısı kolileri var mut katısısı yazar, özelikle mut kayısısı tanıtılmaya çalışılır.
Yavaş yavaş beni dovecen nerdeyse ben Yozgat'ta okurken Nisan ayında satarlardi Malatya diye oradan yola çıktım mut sofralık Malatya Kuru kayısı yapar

"Kabinsiz traktöre hostes koltuğu takılır mı" diye konu açılmış ben de merak ettim takılır mı, diye ama mesajların alakasi yok. Bari başlığı değiştirin kayısı yapın.
Profile baktım mersin mut aklıma geldi sordum şakalaşma filan sonra ciddi anlaşıldı sonra şaka olduğu anlaşıldı konu böyle oldu "hostes koltuk başlıklı kayısı muhabbeti "[emoji16]