yazdıgınız günlük kilo artışı ve kesim fiyatı biraz riskli yani zor gibi

-günde 800-1000 gram gibi degerler normal hatta iyi
-kesim ücreti degişiyor bazen 13-14 bazende 15-16 oluyor yani ciddi riskler var
-yapılan masraf konusunda şunu söyleyebilirim yazdıgınız yem saman arpa bugday mısır arpa vs gibi ürünlerin kendi bölgemdeki üretim maliyetleri yani kendi arazinize ekerseniz artı hazır yemide yani fabrika yeminide sayarsak sizin dediigniz rakamlarda oluyor yani 1600lira civarı oluyor
-eger birçogunu satın alırsanız satın alma bedelini en düşük fiyattan hesaplasak bile 2binlira civarı oluyor ortalama

-birde diger masraflar yani işçi veteriner ilaç elektirik su vs vs gbi masraflar var malum
siizin hesaplamalarınızı yani yaptıgınız masrafları her ürünün biirm fiyatını buraya kalem kalem yazarsanız bizlere yön gösterebilir illaki