Kaynak makinesi için YARDIM

İnverter mi Sargılı mı 160 Ampere kadar 200 Ampere kadar

• Bakır Sargılı

• İnverter

• 160 Ampere kadar

• 200 Ampere kadar

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Tamircilerin kullandığı maskeler 15-20 lira civarında. Makine olarak da Ottoyu da tercih edebilirsiniz
Otto marka makineye baktım 1500 lira civarında yukarda linkini bıraktığım inverter makineler Çin mali geneli 850 900 civarı 300 400 daha verince alınabilecek yerli inverter makineler var onları arastiriyorum şuanda

Otto marka makineye baktım 1500 lira civarında yukarda linkini bıraktığım inverter makineler Çin mali geneli 850 900 civarı 300 400 daha verince alınabilecek yerli inverter makineler var onları arastiriyorum şuanda
Linkini attığın makinaların birini aldım daha doğrusu Hepsiburada da en ucuz makinayı aldım wbh marka 140 amperlik 650 liraya geldi 6 taksitle aldım peşin fiyatına gelelim makinaya makina yı alalı 1 hafta oldu bayaca kaynak yaptım bende magmaweld 200 amper makina var ama hantal büyük makina o yüzden aldım 1 haftadır kullanıyorum minicik bişey oyuncak gibi içinde kabloları felan full geldi 3.25 denemedim 2,5 luk elektrodu çok rahat eritiyor tavsiye ederim ben memnun kaldım cihazdan

• Beğen
Tepkiler: HarunAkgn7468
Linkini attığın makinaların birini aldım daha doğrusu Hepsiburada da en ucuz makinayı aldım wbh marka 140 amperlik 650 liraya geldi 6 taksitle aldım peşin fiyatına gelelim makinaya makina yı alalı 1 hafta oldu bayaca kaynak yaptım bende magmaweld 200 amper makina var ama hantal büyük makina o yüzden aldım 1 haftadır kullanıyorum minicik bişey oyuncak gibi içinde kabloları felan full geldi 3.25 denemedim 2,5 luk elektrodu çok rahat eritiyor tavsiye ederim ben memnun kaldım cihazdan
Baya uygun almışsın sen alınca zam yapmışlar heralde 😂😂 800 küsür olmus fiyatı garanti belgesi vs varmı içerisinde 1 2 ay kullanmış olsan bi fikir yürütürdük ama 1 hafta çok kısa bi süre ilerde deneyimlerini paylaşırsin

Resimler ve ekler

• Screenshot_20210420_135328_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210420_135328_com.android.chrome.jpg
    82.5 KB · Görüntüleme: 13
  • Beğen
Tepkiler: yeniçiftçi
Baya uygun almışsın sen alınca zam yapmışlar heralde 😂😂 800 küsür olmus fiyatı garanti belgesi vs varmı içerisinde 1 2 ay kullanmış olsan bi fikir yürütürdük ama 1 hafta çok kısa bi süre ilerde deneyimlerini paylaşırsin
Harbiden pahalanmış tam zamanında almışım garanti belgesi fatura kullanma kılavuzu hepsi mevcut

• Beğen
Üretim yeri neresi yaziyo Çin mi yoksa başka bi ülkemi 140 değilde 160 200 amper almayı düşünüyorum
Türkiye yazıyor normal bir kullanıcı ya yeter de artar bile tabi ilerde kullandıkça ne olur bilemem

Resimler ve ekler

• 1618923878951314012067662219654.jpg
    1618923878951314012067662219654.jpg
    151.4 KB · Görüntüleme: 14
  • 16189239810802373113050779075065.jpg
    16189239810802373113050779075065.jpg
    123.5 KB · Görüntüleme: 14
  • Beğen
Türkiye yazıyor normal bir kullanıcı ya yeter de artar bile tabi ilerde kullandıkça ne olur bilemem
Sen güzel fiyata almışsın valla güle güle kullan ben bu makineyi konuyu açıktan gördüm 2 3 sonra gördüm linkini bırakmıştım sana kısmet olmuş linki buraya atarken belki başkası da faydalanır diye aklıma gelmişti şimdi 2 tane daha link atcam türkweld marka

Selam arkadaşlar
Bir çiftçi için ideal kaynak makinası ve spiral makinesi öneriniz nedir
Avuç taşlama olarak hep Çin malı 7/800 watlık hep Çin malı aldım yılda bir tane mutlaka bozuluyordu. En son 1200 watt Black & decker aldım uzun zamandır kullanıyorum gücü ve ağırlığı iyi olduğu için hem ısınma zorlama yapmıyor hemde ısınmıyor.

• Beğen
Tepkiler: filizma
Sen güzel fiyata almışsın valla güle güle kullan ben bu makineyi konuyu açıktan gördüm 2 3 sonra gördüm linkini bırakmıştım sana kısmet olmuş linki buraya atarken belki başkası da faydalanır diye aklıma gelmişti şimdi 2 tane daha link atcam türkweld marka
Sana bi kaç makina tavsiye edeyim stayer. klpro. paton bunlarda kalbur üstü makinalar birde express weld diye bir makina var onlarda çok güzel

Son düzenleme:
  • Beğen
Avuç taşlama olarak hep Çin malı 7/800 watlık hep Çin malı aldım yılda bir tane mutlaka bozuluyordu. En son 1200 watt Black & decker aldım uzun zamandır kullanıyorum gücü ve ağırlığı iyi olduğu için hem ısınma zorlama yapmıyor hemde ısınmıyor.
bu tarz el aletlerinde einhell markasınıda gönül rahatlığı ile kullanabilirsin,eve bi el aleti alacaksak ve bütçe kısıtlıysa black&decker veya einhell dışına çıkmıyoruz,makitaya güç yetmiyor :(

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün
bu tarz el aletlerinde einhell markasınıda gönül rahatlığı ile kullanabilirsin,eve bi el aleti alacaksak ve bütçe kısıtlıysa black&decker veya einhell dışına çıkmıyoruz,makitaya güç yetmiyor :(
Öneri için teşekkürler. Makita, dewalt, metabo bunlar kaliteli ve ömürlük ürünler. Anahtar seti ve lokma alacaklara rico tavsiye ederim yıllardır kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: filizma
1200 liraya otto tech s200 makine buldum servisim diyo adam adamı araştırmadım daha garantili sıfır ürün diyo sizce alınırmi internette 1600 lira civarı bi akıl danışayım dedim 1350 dedi 1200 e düştü.
@YUSUFTUYLUOGLU sen ne dersin abi senin düşünceni de merak ediyom
O makine güzeldir,sanırım yerli malı.ve kaliteli.
Makine sıfır ise fiyatı güzel.
2.el ise 100-150 daha düşür. Al gitsin.

• Beğen

Önce bi makineyi alıyım bi kaç kez güneş gözlüğüyle yapıyım da 😂😂bunuda alırım inşallah ozito 200 amper inverter marka olan makine hakkında kötü yorum yapan yok
Sakin Gunes gozlugu ile kaynak yapma ultraviole isik hem gozlerini hem yüzünu yakar. Gözlerin iki ise yaramaz. Yüzünde 2, 3 gun sizlar sonra dergisi soyulur.kaynak oyuncak degildir.belli kalinliktaki demiri kaynatmak icin belli ampère cikmak lazimdir yoksa kaynak olmaz yapistirma olur.turkiyede kaynaktan kirildi derler hep, normal de kaynak kirilmaz.bizim yaptigimiz kaynak lar hep kontrol olur sonradan.

Resimler ve ekler

• IMG_20210423_122304.jpg
    IMG_20210423_122304.jpg
    160 KB · Görüntüleme: 13
  • Beğen
Sakin Gunes gozlugu ile kaynak yapma ultraviole isik hem gozlerini hem yüzünu yakar. Gözlerin iki ise yaramaz. Yüzünde 2, 3 gun sizlar sonra dergisi soyulur.kaynak oyuncak degildir.belli kalinliktaki demiri kaynatmak icin belli ampère cikmak lazimdir yoksa kaynak olmaz yapistirma olur.turkiyede kaynaktan kirildi derler hep, normal de kaynak kirilmaz.bizim yaptigimiz kaynak lar hep kontrol olur sonradan.
O işin şakası abi kaynak maskesi 15 20 lira bişey alırım bi tane maşallah fotoğraftaki kaynakta baya güzel