Kaynak makinesi için YARDIM

İnverter mi Sargılı mı 160 Ampere kadar 200 Ampere kadar

• Bakır Sargılı

• İnverter

• 160 Ampere kadar

• 200 Ampere kadar

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

1200 liraya otto tech s200 makine buldum servisim diyo adam adamı araştırmadım daha garantili sıfır ürün diyo sizce alınırmi internette 1600 lira civarı bi akıl danışayım dedim 1350 dedi 1200 e düştü.
@YUSUFTUYLUOGLU sen ne dersin abi senin düşünceni de merak ediyom
Ben kullanıyorum. 2.5 ve 3.25 elektrotu sıkıntısız eritiyor. 3.25 elektrotu 70 amperde bile eritiyor

• Beğen
Tepkiler: HarunAkgn7468
IMG_20210428_164048.jpg
kaynak makinesi geldi otto tech s 200 ile aynı makine üretim yeri sakarya yerli malı hem elektrod hem de lift tig seçenekleri var üzerinde lift tig tam olarak ne oluyo onu bilmiyorum makine sıfır direk fabrikadan 1100 TL ye geldi orda çalışan bi abi yardımcı oldu sağolsun yarın ilk elektrotlari yakarım deneyimlerimi burda paylaşırım internette fiyat 1500 1600 TL arasında. Şase ve elektrot tutucu baya kaliteliye benziyo kablolari baya kalın inşallah beni üzmez verdiğim paraya değer

Ekli dosyayı görüntüle 61958kaynak makinesi geldi otto tech s 200 ile aynı makine üretim yeri sakarya yerli malı hem elektrod hem de lift tig seçenekleri var üzerinde lift tig tam olarak ne oluyo onu bilmiyorum makine sıfır direk fabrikadan 1100 TL ye geldi orda çalışan bi abi yardımcı oldu sağolsun yarın ilk elektrotlari yakarım deneyimlerimi burda paylaşırım internette fiyat 1500 1600 TL arasında. Şase ve elektrot tutucu baya kaliteliye benziyo kablolari baya kalın inşallah beni üzmez verdiğim paraya değer
Hayırlı olsun. Verdiğiniz paraya fazlasıyla değer. Bakır sargililar bile 750-800 lira

• Beğen
Hayırlı olsun, internetin en ucuzu zx7 bile iş yapiyor ,inverter olsunda
Lift tig, başka bir aparat takarak tig kaynagi yapabilme ozelligiymis,
Tig kaynagıni hep merak etmişimdir
Ben o Çin malı inverterleri baya araştırdım kargo gümrük falan genelde 550 ye denk geliyo kaliteli şase kablosu elektrot tutucu maske vb ürünlerle beraber bu fiyata 350 TL daha eklenince 900 yapıyo bu paraya Çin malı alınca arızasında nereye kime ulaşcan kimle irtibata geçecen sıkıntılı işler ben bu makineyi fiyat olarak gerçekten piyasasının baya altında bi rakama aldim inşallah bi sıkıntı açmaz uzun yıllar kullanırım. Lift tig içinde gaz tüpü vs gerekliymiş okul bitsin işleri yoluna koyabilirsek Allahın izniyle oda olur inşallah.

💵 bu yeşil hep önümüzü kesiyo 😂daha güzel makineler alırız da şimdilik bununla başlayalım makine güzele benziyo öğrenciyim benim için bu bile çok iyi, kolarc fabrikasında çalışan abi sayesinde oldu birazda bana baya yardımcı oldu.
Magmaweld monostick 200 amperlik daha alalı 2 ay oldu 1500 liraya aldım biraz arastırsaydin bulurdun tek kusuru biraz ağır omuzda yüksek te kaynak yapmak için uygun değil

• Beğen

Magmaweld monostick 200 amperlik daha alalı 2 ay oldu 1500 liraya aldım biraz arastırsaydin bulurdun tek kusuru biraz ağır omuzda yüksek te kaynak yapmak için uygun değil
Ben bu konuyu açalı 15 20 gün falan oldu o zamandan bu yana hile bile fiyatlar değişiklik gösterdi magmaweld 200 amper en ucuz internette 1680 lira. Oda indirime girmiş hali galiba

YouTube da 15 20 videoluk bi seri buldum ordan izlemeye başladım 😂hatta biraz reklam yapıyım kanalın adı atölye isk videoları çeken abide çok efendi bilgili birine benziyo belki işine yarar
Atölye isk i ben de takip ediyorum. Kaliteli içerikler paylaşıyor. Zaten belli bir yerden sonra insan alışıyor. Gözünü kaynağa aldırma yeter. Biz de yavaş yavaş bir şeyler ogreniyoruz😉

Resimler ve ekler

• Screenshot_2021-05-01-02-46-03-091_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2021-05-01-02-46-03-091_com.instagram.android.jpg
    87.2 KB · Görüntüleme: 14
  • Beğen