Kubota 110

Emre18 kardeşim çok güzel bir traktör süper gerçekten al pişman olmasın IMG_5335.JPG

Kubota M108 leri diyorsunuz galiba. Onlarda lift matic bile yok diye biliyorum. Eğer öyleyse tavsiye etmem. Ben içine bindim çalıştırdım sesi falan güzel koltuğu rahat ama hostest koltuğu yok ve kabin dar baya. Ama uzun ömürlülük açısından çok iyi kubotalar. Fiyat olarak 160 dan fazla vermeyin. Yazın bizim ankarada biri 140 a aldı mesela.

Kubota M108 leri diyorsunuz galiba. Onlarda lift matic bile yok diye biliyorum. Eğer öyleyse tavsiye etmem. Ben içine bindim çalıştırdım sesi falan güzel koltuğu rahat ama hostest koltuğu yok ve kabin dar baya. Ama uzun ömürlülük açısından çok iyi kubotalar. Fiyat olarak 160 dan fazla vermeyin. Yazın bizim ankarada biri 140 a aldı mesela.
Manevra yakıt çekiş parça durumu nası peki

Gx 110 alicagna gx135 alin ndn derseniz arada 30 lira bile fark yok 135 tls li ve silindir hacmi 3800 degil6124 bu traktorun cekisinde cok fark eder fiyat ne diyorlar gx icin

Lift matic bile yok derken sanki hicbirsey. Yokmus gbi bence telaffus yanlis traktor sade liftomatik kullanmiyorlar paran coksa al gx diyor kubota m108 gbi sade ve saglam traktor zor bulunur sizin icin hostes koltugu ve lift matik olmasi traktor alirken on plana geliyorsa o baska

• Beğen
Tepkiler: ilhan_mkp
Amca oğlu 2 ay kadar önce aldı.traktör özellik bakımından oldukça dolu ancak çekiş yönünden memnun değil.traktör resmen çekmiyor ben de MF 5455 var tarla da arkamdan gelemiyor.ben 5 li 16 inc takıyorum o 5 li 12 inc takıyor.110 beygir bi traktör gibi değil. İlle de kubota derse Bence de 135 lık daha mantıklı. Yakıta gelince akşama kadar arkalı önlü çalıştık pulluk farkına rağmen benzinlikte doldurduk o 97 litre aldı massey 98 litre aldı.

• Beğen
Tepkiler: hellboy-07
Senin arkandaki yükü 70 beygirlik traktör de çeker uygun yol şartlarında ona kaldıysa adamlar 10 remork pancar takıyor.bu kıyas değil ben tarla şartlarından bahsediyorum

70 beygir traktore bu römorku takarsan sag sola donemezsn cunku on tekerler havada kalir kubota konfor ve piyasa olarak massey kdr asla olamaz ama cekiste john deereden asagi kalmiyorsa asla masseyden az cekmez ama kubota 115 liklen massey 130 luksa fark olur ayni hpde kesinlikle asagi kalmaz

70 beygir traktore bu römorku takarsan sag sola donemezsn cunku on tekerler havada kalir kubota konfor ve piyasa olarak massey kdr asla olamaz ama cekiste john deereden asagi kalmiyorsa asla masseyden az cekmez ama kubota 115 liklen massey 130 luksa fark olur ayni hpde kesinlikle asagi kalmaz
Ethem ertürk bilerek mi yazıyorsun yoksa laf olsun diye mi? herşey beygir gücü değildir tork denen şanzıman denen silindir hacmi denen bir kavram vardır.bu kavramlar traktöre + güç olarak yansır bunları araştır öğren aynı iki traktör aynı beygir gücü diye aynı şekilde çekecek diye birşey yok.

Ethem ertürk bilerek mi yazıyorsun yoksa laf olsun diye mi? herşey beygir gücü değildir tork denen şanzıman denen silindir hacmi denen bir kavram vardır.bu kavramlar traktöre + güç olarak yansır bunları araştır öğren aynı iki traktör aynı beygir gücü diye aynı şekilde çekecek diye birşey yok.

Traktorleri bana ogretme istersen hepsinden ikiser ikiser var Allaha sukur goruyoruz biliyoruz torkuda silindir hacminide yakitida
İyi biliriz kendimde varda knusuyorum bu romorkuda kullanan benim romork teker uzeri tbiki gucu anlasilmaz . Kubota zayif traktor degl kucumsetmemIMG_4116.JPGIMG_3846.JPG

• Beğen
Tepkiler: omerfrksarikaya