kubota m7040

kubota m7040 bana hayırlı olsun.7 yıllık fendt 103 s ile olan maceramıza 2018 model m7040 kubotayıda dahil ettik Allah herkese nasip etsin

Resimler ve ekler

• 20180618_172548.jpg
    20180618_172548.jpg
    3.2 MB · Görüntüleme: 305
kubota m7040 bana hayırlı olsun.7 yıllık fendt 103 s ile olan maceramıza 2018 model m7040 kubotayıda dahil ettik Allah herkese nasip etsin
Hayırlı olsun. Allah kaza bela göstermeden kullanmak nasip etsin. Burdur 'da fuarda binip incelemek nasil oldu güzel makine. Bende iki hafta önce MK5000 için görüştüm. Askerden gelince alıcam bende. Şuan gücümüz buna yetiyor [emoji4] Ama ilerdeki hedefim M7040 benimde. Rabbim nasip eder inşallah [emoji4] İlerde traktörle ilgili tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz [emoji120]

• Beğen
Tepkiler: posoflu
Hayırlı uğurlu olsun ne kadara geldi sorması ayıp ve biraz özelliklerinden bahseder misin vites sayısı p.satıl, kabin içi nasıl merak ettim[emoji4][/Q
teşekkür ederim 105 bin tl ye geldi bana. vites olarak 15 ileri 15 geri hidrolik şatıllı.kabin içi biraz dar ama genel olarak orjınal kabinli bu segmentteki traktörlerin genelde kabinleri dar.konfor olarak güzel ama klima teyp grammer şöfor koltuğu gördüğüm güzel artılar diyebilirim.

Hayırlı olsun. Allah kaza bela göstermeden kullanmak nasip etsin. Burdur 'da fuarda binip incelemek nasil oldu güzel makine. Bende iki hafta önce MK5000 için görüştüm. Askerden gelince alıcam bende. Şuan gücümüz buna yetiyor [emoji4] Ama ilerdeki hedefim M7040 benimde. Rabbim nasip eder inşallah [emoji4] İlerde traktörle ilgili tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz [emoji120]

valla bende tafsiye üzerine aldım daha pek test edemedim açıkçası şimdilik taksi niyetine biniyorum daha işler başlamadı ama genel itibariyle güzel diyebilirim.teşekkür ederim

Emin 1071 yorumun için teşekkür ederim. John deere kullanıyoruz marka olarak birde kubota alalım ne kaybederiz dedik Japon üzmez dedik markaya güvendik çeşitli bölgelerde ki çiftçilerle telefonla görüştüm kötü traktör diyen hiç olmadı karar verdim aldım. On gün sonra gelir sanırım geldiğinde kullanarak detaylı olarak da burada yazarım.