Kubota motorların servis ve parçaları zaten türkiyede mevcutmuş !!

Ynt: Kubota motorların servis ve parçaları zaten türkiyede mevcutmuş !!

tamam ben görüşecem sana detaylı bilgiyi verecem :D çok isteklisin galiba. Ama bu kubotalarda bölge dışı satış var mı bilemem :D

doganbey1 link=topic=41541.msg374949#msg374949 date=1302194385' Alıntı:
tamam ben görüşecem sana detaylı bilgiyi verecem :D çok isteklisin galiba. Ama bu kubotalarda bölge dışı satış var mı bilemem :D
eyvallah yaparlar alan olduktan sonra yaparlar ama bak m9540 olacak me 9000 değil

doganbey1 link=topic=41541.msg374923#msg374923 date=1302193564' Alıntı:
Ne demek efendim görevimiz :D Bunların 95 lik kabinsizi ile pazarlığa girildi ve 57 bin lraya bırakıldı. daha da düşer zannediliyor. Pazarlığı ben yapmadım. :D

arkadaşlar me9000 dir o bu m9540 ın kabinsiz modeli yok ve liste fiyatı kabinlisinin 88bin tl.. hatta acıklamayacagım ama ben geliş fiyatlarını biliyorum imkansız traktörün lastiklerinide sökseler eksozunuda sökseler yine 57bin e vermezler :DD yani yanlış bilgilendirme yapılmasın.. me9000 i 58ile 55 bin arasına veriyorlar ve bi kaç adet ellerinde kalmış sadece turkiyede..
belirttigim gibi m40 serisinin kabinsiz modeli türkiyede yok dolayısı ile olmayan bi motorun fiyatıda olamaz :) naptınız yani.. bugun getiriyoruz deseler 6 ayden evvel teslim edilemez testleri vs. yapılıp gumrukten geip alıcıya ulaşana kadar yani teorik olarakta imkansız :D fiyat olarakta garantisini verim imkansız ötesi m40 serisi hiç bi traktörü turkiyede o fiyatlara alamassınız..