Kuyruk milinin devrini göstermiyor.!!

Arkadaşlar benim traktörde resimde yuvarlak içine aldığım yerde hiçbir şey yazmıyor.Nasıl düzeltebilirim ? IMG_20180329_130620.jpg

Sanırsam Erkunt kullanıcısınız erkuntta bu sorun var benim kısmet 55 de de aynı sorun vardı servis düzeltmişti ;
şuan 90 lık erkunta geçiş yaptım senin gösterdiyin resim benim kuyrul milinin debriyaj kolunun yukara iken gösterge seninki gibi duruyor ama çalıştırdığımda ekranda mil i gösteriyor...

Sanırsam Erkunt kullanıcısınız erkuntta bu sorun var benim kısmet 55 de de aynı sorun vardı servis düzeltmişti ;
şuan 90 lık erkunta geçiş yaptım senin gösterdiyin resim benim kuyrul milinin debriyaj kolunun yukara iken gösterge seninki gibi duruyor ama çalıştırdığımda ekranda mil i gösteriyor...
Evet traktör Erkunt.O fotoğraf bana ait değil benimkinde orada hiçbir sey yazmıyor

anlamadim hocam. ilk zamanlar devir hizini gosteriyordu. simdi ise 0 da duruyor kuyruk mili calisirken. sizin ozelliklerinden haberiniz yok sanirim

Ustam 2012 modellerde kısmetlerde o özellik yok die biliyorum benimde vardı kısmet o özellik yok
6 senedir erkun kullanıcısıyım bilmediklerimde olur illaki el elden üstündür
Zaten bu fromda tam bunun için var
Saygılar

Arkadaşlar benim traktörde resimde yuvarlak içine aldığım yerde hiçbir şey yazmıyor.Nasıl düzeltebilirim ?Ekli dosyayı görüntüle 25270
Devir hizini okuyan musurde ariza olabilir yada kablolarda oksitlenme mccormick tmax 110 da yasadik kuyruk mili hareketi aliyor 60saniye calisip kuruk mili duruyordu musur okumadindan devir hizini korumaya aliyormus servis geldi yeni musur takti sorun duzeldi benzer bisey olabilir servis yada bir ustaya sormali

Ustam 2012 modellerde kısmetlerde o özellik yok die biliyorum benimde vardı kısmet o özellik yok
6 senedir erkun kullanıcısıyım bilmediklerimde olur illaki el elden üstündür
Zaten bu fromda tam bunun için var
Saygılar
olmayan ozellik diyip kesin konustugunuz icin sasirdim. 2016 modellerde gosteriyor.bu ozelligi olmasa yorum yapmazdim. benden saygilar hocam

olmayan ozellik diyip kesin konustugunuz icin sasirdim. 2016 modellerde gosteriyor.bu ozelligi olmasa yorum yapmazdim. benden saygilar hocam

Tam bilgi vermek işte bunun için çok önemli ustam kimse kâyin deil
Erkuntların ön gösterge panelinin ne yazikki hepsi aynıdır özellikleri modelindedir
Yeni çıkan kasalarda de sürücü yardım panellerine aynı yapmışlar duş var ama boş özellik yok bunları göz önünde bulunarak sorunuza cevap vermiştim

• Beğen
Tepkiler: KANDIRALI