lisanslı depo tmo

selamün aleyküm arkadaşlar

lisanslı depoya 120ton bugdayı verip satışını oradan tmo ya verdik (borsaya değil)
gelen mesajda sayın xxxxx xxxxx 6850 tlye tmo ya
makarnalık 3 sınıf bugday fiyatınızın satış onayı için şifre xxxxx
(kota uygulaması varmı 180ton kotam var)

şifreyi verdik satışı yaptık
şimdi bu para ne zaman yatacak
bin lira pirim bu para ile aynımı yatacak onu anlayamadım.
bu para 8 gun dıyolar ama ne kadarda yatıyor tamamı
bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgilendirirse sevinirim teşekürler...

Son düzenleme:
Şimdiye kadar türibte yaptığım tüm satışlarda para hesabıma aynı gün geçmişti fakat bu sene satışı onayladıktan bir hafta sonra geçti. 1 haftalık depo ücretini sana kitliyolar. Mail adresine gelen elüs belgesinin çıktısını alıp tarım il/ilçe müdürlüğüne vereceksin 1000 tl farkı almak için. Fakat ben temmuzda satış yaptım ama 15 ağustosta icmaller askıya çıkacak gibi birşey dediler. Tahmin ediyorum fark ödemelerinde de takacaklardır.

• Beğen
Tepkiler: Efe38
selamün aleyküm arkadaşlar

lisanslı depoya 120ton bugdayı verip satışını oradan tmo ya verdik
gelen mesajda sayın xxxxx xxxxx 6850 tlye tmo ya
makarnalık 3 sınıf bugday fiyatınızın satış onayı için şifre xxxxx
(kota uygulaması varmı 180ton kotam var)

şifreyi verdik satışı yaptık
şimdi bu para ne zaman yatacak
bin lira pirim bu para ile aynımı yatacak onu anlayamadım.
bu para 8 gun dıyolar ama ne kadarda yatıyor tamamı
bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgilendirirse sevinirim teşekürler...
Para 10gun içinde yatıyor +1tl destekler ekim ayında yatar

• Beğen
Tepkiler: Efe38
Paranın tamamı satış yaptığınız günden itibaren 1 hafta 10 gün içinde bankadaki hesabınıza yatar

Şimdi para yattıktan sonra bankada müşteri temsilcinden TMO ya satışı yapılan ELEKTRONİK ÜRÜN SENEDİ ALIM SATIM BELGESİ nin çıktılarını alıp bağlı olduğun il/ilçe tarım müdürlüğüne vereceksin, 1000 lira desteği almak için.

Fakat çıktıları 2 şer tane alırsan iyi olur, ilçe tarıma birer tanesini TMO nun vereceği 1000 lira destek için açılan dosyaya koyacaklar, ikinci çıktılarıda elinde tut tekrar hububat fark desteği yani 10 kuruş destek için açılan dosya için zamanı gelince vereceksin, buda 10 kuruş fark ödemeleri için olacak ve bu desteklerde artabilir deniyor.

Birde eğer lisanslı depoda ürün 1 gün bile beklediyse ücretleri ve nakliyesi gibi destekleri var, onlar içinde ayrıca lisanslı depo kira nakliye gibi destekler için zamanı gelince bağlı olduğun il/ilçe tarıma satış işlemi gerçekleşmiş lisanslı deponun verdiği belgeleri vereceksin, bu işlemde lisanslı depo yönlendirir sizi, onlara sorun neyi nasıl ilçe tarıma vereceğinizi söylerler, o destekleri için ayrıca dosya açılacak ve askıya çıkacak destekler nihayetinde hesabına yatacak.

hepsi uzun zaman alacak yavaş yavaş tebliğler geldikçe destekler için sen ilçe tarıma başvuruda bulunacaksın, öncelikle TMO ya sattığın ürünlerin 1000 Lira desteklemesi için para bankaya yattıktan bir iki gün sonra git al bankadan çıktıları ve ilçe tarıma zaman geçirmeden ver.

• Beğen
Tepkiler: Alexander ve Efe38
Paranın tamamı satış yaptığınız günden itibaren 1 hafta 10 gün içinde bankadaki hesabınıza yatar

Şimdi para yattıktan sonra bankada müşteri temsilcinden TMO ya satışı yapılan ELEKTRONİK ÜRÜN SENEDİ ALIM SATIM BELGESİ nin çıktılarını alıp bağlı olduğun il/ilçe tarım müdürlüğüne vereceksin, 1000 lira desteği almak için.

Fakat çıktıları 2 şer tane alırsan iyi olur, ilçe tarıma birer tanesini TMO nun vereceği 1000 lira destek için açılan dosyaya koyacaklar, ikinci çıktılarıda elinde tut tekrar hububat fark desteği yani 10 kuruş destek için açılan dosya için zamanı gelince vereceksin, buda 10 kuruş fark ödemeleri için olacak ve bu desteklerde artabilir deniyor.

Birde eğer lisanslı depoda ürün 1 gün bile beklediyse ücretleri ve nakliyesi gibi destekleri var, onlar içinde ayrıca lisanslı depo kira nakliye gibi destekler için zamanı gelince bağlı olduğun il/ilçe tarıma satış işlemi gerçekleşmiş lisanslı deponun verdiği belgeleri vereceksin, bu işlemde lisanslı depo yönlendirir sizi, onlara sorun neyi nasıl ilçe tarıma vereceğinizi söylerler, o destekleri için ayrıca dosya açılacak ve askıya çıkacak destekler nihayetinde hesabına yatacak.

hepsi uzun zaman alacak yavaş yavaş tebliğler geldikçe destekler için sen ilçe tarıma başvuruda bulunacaksın, öncelikle TMO ya sattığın ürünlerin 1000 Lira desteklemesi için para bankaya yattıktan bir iki gün sonra git al bankadan çıktıları ve ilçe tarıma zaman geçirmeden ver.
çok teşekür ederim saolasın gardaşım

• Beğen
Tepkiler: toztoprak