ls traktor cekis yukseltilebilirmi

Ynt: ls traktor cekis yukseltilebilirmi

BOZKURT07 link=topic=80472.msg954791#msg954791 date=1420653946' Alıntı:
U60 sa tat vermez değilse istediğin herşey olur

Serisi ne.?
U60 sizde vardı,tat vermedi diyorsunuz.57 HP bir traktörden ne bekledinizde vermedi?Mesela kaç inç kaçlı pulluğu çekmesini beklerdinizde çekemedi?Daha öncede yazmıştınız çekişinin düşük olduğunu.Mesela uygun tavda 4-11 i çekemez mi?Temiz motorlar geliyor piyasaya. Bahçe işleri için yeterli değil midir?Merakımdan ve bu modeli sevdiğimden soruyorum.Tşk.

Ls u 60 konfor olarak bir bmw taksiden farki yoktu cekisi falan guzel. Fakat dayanikli bi traktör oldugunu sanmiyorum. Bizim burada yanlis hatirlamiyorsam 2011 de bir abi 640 fiati verip aldi. Traktor iki hafta araliksiz tomruk işinde calisti taki kranki kesene kadar. Ls sıfır motor taktı traktore ve bir sene icindede agar masraflar acinca 3625 ile degistirdi.yakit olarak baya iyi makina mitsubishi motor olanlari tutulmadi.

Böyle bir motor tomruk işinde çalışırsa krankta keser bölünürde.Tomruğun ona uygun bir iş olduğunu sanmıyorum.
Bu motoru tarla işleri için satın alan tatmin olmaz sanki.Orta -alt arası segmentin motoru gibi.Dolayısıyla ona göre iş beklemek lazım.
Bi 50 dekar bahçeyi toprak işleme,ilaçlama,gübreleme için çeker çevirir sanıyorum.Hidrolik şikayetinide duymadım.
3635 80 HP bir motor.Onun yaptığı iş U60 a yaptırılır mı?Nasıl kıydılar zavallıya :)

Abi adam tek ceker 640 dan inip 60 hp 4*4 traktore biniyor zaten ormanin icinden 444 enter yola cikartiyor oda yoldan depoya götürüyordu motor acilmadan zorlamamak icin sokmuyorlardi .rampaya yukle sariyor rampanin ortasinda kutt krank gitti sanzuman dif arizasi yapti hidrolikten bende sikinti duymadim abi. Ama yapi olarak dayanikli bi traktör degil. 640 ligi geri almaya bile razi geliyordu bazen. 3625 aldi abi kac beygir o bilmiyorum ondan memnun kuvvetli o traktor ls ye gore

Black.Boyss.37 link=topic=80472.msg955027#msg955027 date=1420746263' Alıntı:
Abi adam tek ceker 640 dan inip 60 hp 4*4 traktore biniyor zaten ormanin icinden 444 enter yola cikartiyor oda yoldan depoya götürüyordu motor acilmadan zorlamamak icin rampaya yuk sariyor rampanin ortasinda kutt krank gitti sanzuman dif arizasi yapti hidrolikten bende sikinti duymadim abi. Ama yapi olarak dayanikli bi traktör degil. 640 ligi geri almaya bile razi geliyordu bazen. 3625 aldi abi kac beygir o bilmiyorum ondan memnun kuvvetli o traktor ls ye gore
3625 69 hp dir. Ls den daha ii olması normal.

ekselans01 link=topic=80472.msg955032#msg955032 date=1420746624' Alıntı:
3625 69 hp dir. Ls den daha ii olması normal.
beygir gucunu bilmiyorum. Zaten cekisinden degil arizadan dolayi ls yi degisti. 640 da lsden kuvvetli bi traktör degil zaten. Ben ls nin dayanikli olmadigini söylüyorum. Bunu ustalarda biliyor zaten.