• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

LÜLEBURGAZ TARIM VE HAYVANCILIK FUARI STANDLARI - MAYIS 2018...!!!

12/05/2018

Arkadaşlar geçtiğimiz Mayıs ayında Lüleburgaz Tarım ve Hayvancılık fuarı düzenlenmişti. Benim de fuarı ziyaret etme fırsatım olmuştu. Bende sizler için standlardan bazı fotoğraflar çektim. Şimdi sizlerle paylaşıyorum....;)

alipasalierkan....;)

Elinize sağlık paylaşım için teşekkürler en ilgimi çeken yer 3 nas ön hidrolik oldu izlenimleriniz nasıl sağlam mı sizce?

O fuar fiyatlardan eser yoktur şimdi :) 29lu mini tiller ciguli birde 3lü patlatma alıcaz o fiyatlarla şuanki fiyatlar arasında en az toplamda 5.000 tl kadar fark vardır :(

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

Eline sağlık , güzel bir hatırlatma olmuş Erkan
güzel bir fuar esintisi, malzemeler güzel, gördükçe , hepsini alasımız geliyor.
Elinize sağlık paylaşım için teşekkürler en ilgimi çeken yer 3 nas ön hidrolik oldu izlenimleriniz nasıl sağlam mı sizce?
Sağlam duruyor. İş yapar diye düşünüyorum.

emeğine sağlık üsdat. kendim gezmiş kadar oldum.
Eline sağlık gerçekten de profesionel çekim hepside
O fuar fiyatlardan eser yoktur şimdi :) 29lu mini tiller ciguli birde 3lü patlatma alıcaz o fiyatlarla şuanki fiyatlar arasında en az toplamda 5.000 tl kadar fark vardır :(
Malesef öyle fiyatlar.

Ellerinize sağlık traktör fiyatları hakkında bilgi aldınız mı? Case farmall 105c gibi mf önden hidrolik kolları olanınki gibi

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...
Eline sağlık çekimler güzel olmuş
Eline saglik erkan
Ellerinize sağlık traktör fiyatları hakkında bilgi aldınız mı? Case farmall 105c gibi mf önden hidrolik kolları olanınki gibi
Fiyat almadım. Zaten çok zaman geçti. O yüzden fiyatlar değişmiştir. Üstüne kaç kere zam yaptılar.

Üst Alt