Maxima 115bg çekişi ve yakışı.

Gördüm ama kullanmadım yakın çevremizde yok 9115 maxima .
Formda kullanan kimsede yok bu seriyi onun için cevap gelmemiştir
Bilindiği tümo çekiş iyi şanzıman arızaları oluyor zamaninda uygun diye bende sorup soruşturdum 9115 birde ön defransiyel ve aks ların da kırılıp dağıldığını öğrendim .

Parça konusunda da yerli mal çok pahalı olmaz güncel fiyatları ne bilmiyorum .

Tamiri kolay mekanik traktör.

ben petrolde çalışıyorum 2 müsterimizde var yakıt yoldada tarladada az yol yakıtı diger buyuk traktörlerden düşük tarla aynı şekil arıza biri sılaj tepelerken akşama kadar yarım debreç çalışmış eski traktörü mf 285 ona alışkın oyuzden ufak bi soruınu oldu onu yapptırdı başka yok arıza sadece motor çok kaba buyuk insana biraz tuhaf geliyor asahipleri arkasına malzeme dayandıramıyoruz ne taksak kırıyor çok çekişli diyorlar ......
geçenlerde tümosan bayisi petrole uğradı sordum 9115 tekrar üretilecekmi diye o degil ama 125 hp başka traktör çıkacak dedi

Maalesef yerli yapım TD 110 da böyleydi bizim, özellikle eksantrik değişiminden sonra yakıt ve çekiş konusunda hiç üzmedi bizi, fakat kanaatimce kullanılan malzeme zayıf olduğu için arıza ve masraftan yüzümüz gülmedi, fren ve klima ise en başta çözüm üretilmesi gereken konulardı