mc cormıck john deere mf koy koy gezıoz

;) sag bastan 6420 mcx115 cx105 cx85 ve mf 4255 kısın koydecektıgım bı fotograf motorlarla etraf koylerı gezıoz kısın

mc cormıck ler super traktor yaff yakıt mınumum cekıs super alk-*s

Ynt: mc cormıck john deere mf koy koy gezıoz

salih link=topic=3876.msg39481#msg39481 date=1211903620' Alıntı:
;) sag bastan 6420 mcx115 cx105 cx85 ve mf 4255 kısın koydecektıgım bı fotograf motorlarla etraf koylerı gezıoz kısın

mc cormıck ler super traktor yaff yakıt mınumum cekıs super alk-*s
kar performansı hangisinin daha iyi ?

Vay be acayip merak konusu olmuş,bence fotoğrafı çeken salihtir.O da mccormick ' e biniyodur.
Mustaf-a Eskisehiri link=topic=3876.msg39515#msg39515 date=1211905876' Alıntı:
Sizin köyün oralarda sanırım petrol kuyusu var. Bu motorlarla gezilir mi yaw, millet iş yapmaya korkuyor. :) Bana kalırsa resim çeken CX105 ' in şoförü. JD ' nin yanındaki iki kişide JD ' ye biniyor.
Petrol değil su var...Yeterli değil mi?

yorumlar ıcın tesekkur ederım babam ewdekı ınternetı kapattırdı oyuzden ıletısımde problemler yasıyorum sorulara gelınce
cx105 kımse bana yakıstıramadı yaff cx105 soforu benım fotoyu cekende benım
akgul
ewet cx105 ben kullanıyorum bızım koyde gezmıoz bızım koyde okadar buyuk deıl cevre koylere gıdıoz genellıkle her gun cıkıoduk aksamları
mustafa bızım koyde kuyu yok ama nehır gecıo olmamı saka bı yana bı hesapladık kısın her bırı en az 1 mılyar lık gezmıs ama yolda arada kapısıoz falan cok eglencelı
atılla abıı
karda en ıyı gıden yok yaf hatta cx85 hepsınden ıyı gıdıo ama 6420 sankı mc115 ın golgesınde kalıyo gıbıydı zate onlarıda baladılar koyde 6420 ve mcx115 yakında vıdeosunuda yollucam
jd yanındakı sofor de jd cı onun motor arkada onun motoru ortalıgı karıstırdı hemde sıgmadıgı ıcın o sadece kendı geldı
bayada soru gelmıs yorum yapan herkese tesekkur ederım

salih link=topic=3876.msg39978#msg39978 date=1211993695' Alıntı:
yorumlar ıcın tesekkur ederım babam ewdekı ınternetı kapattırdı oyuzden ıletısımde problemler yasıyorum sorulara gelınce
cx105 kımse bana yakıstıramadı yaff cx105 soforu benım fotoyu cekende benım
akgul
ewet cx105 ben kullanıyorum bızım koyde gezmıoz bızım koyde okadar buyuk deıl cevre koylere gıdıoz genellıkle her gun cıkıoduk aksamları
mustafa bızım koyde kuyu yok ama nehır gecıo olmamı saka bı yana bı hesapladık kısın her bırı en az 1 mılyar lık gezmıs ama yolda arada kapısıoz falan cok eglencelı
atılla abıı
karda en ıyı gıden yok yaf hatta cx85 hepsınden ıyı gıdıo ama 6420 sankı mc115 ın golgesınde kalıyo gıbıydı zate onlarıda baladılar koyde 6420 ve mcx115 yakında vıdeosunuda yollucam
jd yanındakı sofor de jd cı onun motor arkada onun motoru ortalıgı karıstırdı hemde sıgmadıgı ıcın o sadece kendı geldı
bayada soru gelmıs yorum yapan herkese tesekkur ederım
Yapma kardeşim benim yoruma bakmamışsın.Bir ben bilmişim demek ki :D Tam modelini bilmesem de mccormick demiştim :D